1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. LİDERLİK AYAKTA DİMDİK DURMAYI GEREKTİRİR!
LİDERLİK AYAKTA DİMDİK DURMAYI GEREKTİRİR!

LİDERLİK AYAKTA DİMDİK DURMAYI GEREKTİRİR!

Sadri Şener suskunluğunu bozdu ve istifa çağrılarına cevap verdi.

A+A-

Sadri Şener suskunluğunu bozdu ve istifa çağrılarına cevap verdi. Taraftarların düşünmeden bu şekilde tezahüratta bulunduğunu söyledi. "İstifa etmek gibi bir niyetim yok ancak etmiş olsam bu süreçte oluşacak boşluğu kimse hesaba katmıyor, hesapsız kitapsız istifa diyorlar" dedi.

Bordo-Mavili kulüpte zorlu bir görevi yürüten Sadri Şener, Fenerbahçe maçında yaşanlar ve alınan mağlubiyetin ardından ilk kez sessizliğini bozdu. İstifa etmek gibi bir düşüncesi olmadığını vurgulayan Şener, “Önemli olan bu süreçte ayakta dimdik durabilmektir. Liderlik bunu gerektirir. Ben dimdik ayaktayım. Şu an akbabalar gibi zayıf anımızı bekleyenler var ama onlara prim vermeyeceğim. Sonuna kadar yola devam... Görev süremiz 31 Aralık’ta sona eriyor. O güne kadar devam” ifadelerini kullandı.

‘MATEMATİK BİLMEYEN ADAMLAR’

Taraftarların istifa tezahüratıyla ilgili olarak da net konuşan Sadri Şener, “İstifa etmek benim tercihimdir ama istifa etmeyeceğim. Bağırdılar diye istifa mı edilir? Hadi ettim diyelim, aday çıkmazsa ortalıkta sürünürler. Örneğin; kongre kararı alsak bir aylık boşluk olacak. O süreçte bu işler nasıl olacak... Konuşuyor insanlar, matematik bilmeyen adamlar işte” dedi.