1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Loto talihlisi ikramiyenin peşinde..
Loto talihlisi ikramiyenin peşinde..

Loto talihlisi ikramiyenin peşinde..

Haftalarca ikramiyesini devreden ve herkesin hayallerini süsleyen Loto çekilişi...

A+A-

Haftalarca ikramiyesini devreden ve herkesin hayallerini süsleyen Loto çekilişi 22 Kasım tarihinde bir şanslıya vurdu. Kuponunun yıkanarak tahrip olması nedeniyle henüz paraya kavuşamayan talihli sonuç alamazsa mahkemeye başvuracağını ifade etti.

Süper Loto’nun geçen 22 Kasım çekilişinde 21,7 milyon liralık ikramiyeyi kazandığı ancak ikramiyesini alamıyor.

Süper Loto’nun geçen 22 Kasım çekilişinde 21,7 milyon liralık ikramiyeyi kazandığı ancak pantolonun cebinde fark edilmeden yıkandığı için tahrip olduğu ileri sürülen kuponun sahibi, parayı almanın yollarını arıyor. Talihsiz talihlinin Avukatı Şakir Balcı, ağır tahrip olan kuponun teknik analizi ile ilgili İzmir Adli Tıp Kurumu’na giderek görüşmede bulundu. Sonuç alınamazsa dava açmayı düşündüklerini belirten Avukat Balcı, davanın harcının bile 324 bin lirayı bulduğunu, bu parayı yatırmak için çeşitli yollar deneyeceklerini söyledi.

SPONSOR MU BULACAK

Milli Piyango İdaresi'nden olumsuz yanıt alınması durumunda yargı sürecini başlatacaklarını belirten Avukat Balcı, "Açılacak dava için bile 324 bin liralık yatırılması gereken harç var. Bu harcın müvekkilim tarafından nasıl yatırılacağı konusunda ciddi sıkıntı var. Dar gelirlilerin adli olanaklardan harçsız ve masrafsız yararlanma olanakları var. Acaba bu rakam ve müvekkilimin durumu buna uyar mı, bununla ilgili çalışma yapıyoruz" dedi. Avukat Balcı, “sponsor mu bulacaksınızî şeklindeki soruya ise gülümsedi.