1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Malouda'dan yılı golü
Malouda'dan yılı golü

Malouda'dan yılı golü

Bordo-Mavili takımın yeni sezonda kadrosunda düşünmediği Fransız futbolcunun "Oynamasam da yılda 2.5 milyon Euro kazanıyorum. Niye gideyim ki" dediği ortaya atıldı.

A+A-

Trabzonspor’da Malouda krizi bitmek bilmiyor. Hami Mandıralı tarafından veto yiyen ve geçtiğimiz günlerde Bordo-Mavili kulübe avukatı aracılığıyla "Geleceğe dönük hiçbir talebim yok. Alacağım da yok. Geldiğim gibi gitmek istiyorum" diye haber gönderdiği iddia edilen Fransız oyuncunun böyle bir hamle yapmadığı bildirildi. Yıldız futbolcunun "Neden gideyim ki; oynasam da oynamasam da yılda 2.5 milyon Euro garanti para kazanıyorum" dediği ortaya atıldı.

Trabzonspor yönetiminin geleceğe dönük alacaklarından vazgeçmesi halinde sözleşmesini anında feshedeceği oyuncunun bu düşüncesini iletmesinden sonra kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile de arası açıldı. Hacıosmanoğlu’nun daha önce her fırsatta karakteriyle övdüğü Malouda’nın yüzünü artık görmek istemediğini ve baş danışmanı Serhat Altıncı’ya yetki vererek "Benimle bir daha görüşmesin. Ne yap et onu Trabzon’dan gönder" dediği belirlendi.