1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. MANDIRALI MEYDAN OKUDU!
MANDIRALI MEYDAN OKUDU!

MANDIRALI MEYDAN OKUDU!

Trabzonspor antrenörlerinden Hami Mandıralı Juventus eşleşmesinin ardından yaptığı açıklamada Juventus'a adeta meydan okudu.

A+A-

Trabzonspor'un yardımcı antrenörü Hami Mandıralı, UEFA Avrupa Ligi'nde Juventus ile eşleşmelerinin ardından görüşlerini dile getirdi.

Juventus'tan çekinmediklerini dile getiren Hami Mandıralı, Finalden önce Juventus ile oynamak büyük keyif olacak. Trabzonspor başarılı sonuçlara imza attı. Hem Türk Milli Takımı'nda hem de Avrupa'da oynamış oyuncularımız var. Güzel bir maç olacak. Şampiyonlar Ligi'nin devlerinden Juventus ile oynayacağız. Kendi gücümüzle en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Futbol bu, oynamadan kazanılmıyor. Oynayıp, izleyip, görüp yorum yapmak gerekiyor. İlk maçı içeride veya dışarı oynamak önemli değil. Top oynamanız lazım. Rakip kim olursa olsun kendi futbolunuzu oynamalısınız. Juventus'u elemek de ayrı bir keyif verir. En iyisini yaparak Trabzonspor'u Avrupa arenasında temsil edeceğiz" dedi.

Öte yandan Juventus maçları öncesinde transfer yapacaklarını belirten Hami Mandıralı, "Devre arasında belki takviyeler de yapabiliriz. Santrafor düşünüyoruz, orta saha düşünüyoruz. Avrupa'dan iki önemli oyuncuyla görüşüyoruz. İsim vermem. Yerli oyuncularla da görüşüyoruz. En iyisini yapacağız kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.