1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Mandıralı uyardı!
Mandıralı uyardı!

Mandıralı uyardı!

Hami Mandıralı takımın genel anlamda iyi olduğunu, Galatasaray derbisini kazanacaklarını, gençlere güvenin sonsuz olduğunu söyledi. Forma şansı bulan oyuncuların bu fırsatı iyi değerlendirip savaşması o oyuncuyu değerli yaparve ismine bakılmadan hak ettiğ

A+A-

Bordo-mavili takımın teknik sorumlusu Hami Mandıralı, futbolcularına rehavet uyarısı yaptı. Futbolcularının dikkatini çeken Hami Mandıralı, "İki maçımız kaldı ve bunları kazanmak için herkes elinden geleni yapmalı" dedi. Mandıralı, takımının performansından genel olarak memnun olduğunu belirtirken, "Verdiğim şansı kullanmayan kendisi bilir. Benim için ismin bir önemi yok. Takımı için kim savaşıyorsa o değerlidir" diye konuştu. Genç çalıştırıcı, pazar akşamı oynayacakları Galatasaray maçına çok farklı bir gözle bakmadıklarını vurgularken de şöyle konuştu:

GENÇLER İŞE DÖRT ELLE SARILACAKLAR

"Futbolu dik oynuyoruz. Bursa'da farklı da kazanabilirdik. En büyük özelliğimiz maçı hiç bırakmamamız. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilirsek, Galatasaray maçını da rahat kazanırız. Gençlere güveniyorum ve onlara şans veriyorum. Onlar da formalarının değerini bilip ona göre mücadele edecek. Yani bu işe dört elle sarılacaklar. Performansı çok iyi olan oyuncular olduğu gibi kendi oyun kalitesini sahaya yansıtamayan oyuncular da var. Umarım bu sorunları en kısa zamanda aşarız."