1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Mandıralı'da ile ipler kopma noktasında
Mandıralı'da ile ipler kopma noktasında

Mandıralı'da ile ipler kopma noktasında

Trabzonspor başkanı ile Mandıralı'nın İstanbul'da bir araya geldiği görüşmeden bir sonuç alınamadı.

A+A-

Trabzonspor başkanı ile bordo mavili takımın teknik sorumlusu Hami Mandıralı'nın İstanbul'da bir araya geldiği görüşmeden bir sonuç alınamadı.

MANDIRALI İLE İPLER KOPMA NOKTASINDA

Sezonun sona ermesinin ardından taraftarların görevine devam etmesini istediği Hami Mandıralı ile Trabzonspor arasında ipler kopma noktasına geldi. Trabzonspor Başkanı'nın dün teknik Hami Mandıralı'yla bir araya geldiği toplantıdan, "Birlikte yola devam" kararı çıkmadı.

Kulüp yönetimin ağırlıklı olarak yabancı bir teknik direktörle çalışmayı istediği, bu nedenle de takımın Hami Mandıralı ile yola devam etmeme ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

Lucescu İÇİN DEVREYE ÖNEMLİ İSİMLER SOKULDU

Bordo mavili yönetim, ilk etapta Shakhtar Donetsk takımını çalıştıran Mircea Lucescu'yu takımın başına getirmek için temaslara başladı. Bir dönem Galatasaray ve Beşiktaş'ı da çalıştıran tecrübeli teknik direktörün Ukrayna'da oldukça yüksek rakamlar kazandığı, bu yüzden araya giren hatırlı kişilerin Lucescu'yu ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

OLMAZSA HALİLHODZİC

Lucescu'nun ikna edilememesi durumunda ise Cezayir milli takımı ile Dünya Kupası'nda mücadele edecek olan bir dönem Trabzonspor'u da çalıştıran Vahid Halilhodziç ile masaya oturulabileceği bildirildi. Basın Sözcüsü Yakup Aslan, teknik direktör sorununu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaklarını söyledi.