1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. MBia Yönetimi Topa Tuttu
MBia Yönetimi Topa Tuttu

MBia Yönetimi Topa Tuttu

Trabzonspor’dan ayrılan M’bia, açıklamalarda bulundu

A+A-

 Çin takımı Fortune FC’ye imza atan Stephane M’bia, içini döktü. Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimini topa tutan M’bia, “Maaşlarımı bile ödemediler” dedi Trabzonspor’a geldiği günden beri sürekli sorun çıkaran Stephane M’bia, Çin takımı Fortune FC’ye transfer olduktan sonra  konuşan M’bia, eski yönetimi de topa tuttu. 


Trabzonspor’a geldiği için pişman olmadığını söyleyen M’bia, “Lakin eski yönetim verdikleri hiçbir sözü tutmadı. Aylım maaşımı da zamanında ödemediler. Umarım yeni yönetim futbol yönetimini daha olgun izler” dedi. 


  Trabzonspor’un Türkiye’deki 4 büyük takımdan biri olduğunu da söyleyen M’bia, “Çok köklü ve büyük bir takım ve Bordo-Mavi formayı giydiğim için gururluyum” dedi. Trabzonspor taraftarı hakkında da konuşan M’bia, “Beni çok iyi karşıladılar, daima kucak açan sıcak insanlar ile beraberdim. İlk günden beri kendimi evimde hissettim. İmza atmamın en büyük nedeniydi bu. Taraftar çok olumlu ve yapıcı bir kitle, ama futbolda bildiğiniz gibi istisnasız değişiklikler olabiliyor” dedi.