1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Mecburi izine ayrıldı...
Mecburi izine ayrıldı...

Mecburi izine ayrıldı...

Üstelik Ak Parti’den aday adayı da olmuştu.Trabzon Valiliğinde Tacizli mesaj var..

A+A-

Trabzon Valilik katında cep telefonundan tacizli mesaj skandalı...

Valilik Özel Kalem Müdürü N.K’nin Valilik özel kaleminde sekreter olarak görev yapan E.E’nin cep telefonuna cinsel içerikli mesajlar attığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Valilik Özel kalem müdürü N.K, zorunlu izine ayrıldı.

Bu arada Valilik yakın koruma polislerinden birinin de makamdaki görevinden alındığı ve Bağdat’daki Türk Büyükelçiliği koruma kadrosuna atandığı da belirtiliyor.

Valilik özel kalem müdürü N.K, aynı zamanda 12 Haziran genel seçimleri öncesinde, Trabzon Ak Parti milletvekili aday adayı olmuş, temayül yoklamalarına katılmış, ayrıca ilçelerdeki tanıtım toplantılarında da konuşma yapmıştı.

Valilik özel kalemindeki sekreter E.E, N.K’nin kendisine attığı mesajları içerine bilgilerle Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Edinilen bilgilere göre söz konusu mesajların biri de şöyle;

“Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini”

Bu arada Özel kalem müdürü N.K.’nın “Ergenekon savcısı dayısı olduğunu, memuriyete başlamadan önce bir kişiyi yedi yerinden bıçaklamasına rağmen dayısının sayesinde ceza almadığını” belirtip kendisini korkuttuğunu ifade eden sekreter E.E. telefon kayıtlarının incelenmesi halinde gerçeklerin ortaya çıkacağını söyledi.