1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. MEDICAL PARK TRABZON HASTANESİ HİZMETE KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
MEDICAL PARK TRABZON HASTANESİ  HİZMETE KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

MEDICAL PARK TRABZON HASTANESİ HİZMETE KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

Medical Park Trabzon Hastanesi yönetim, önceki gün elektrik kontağından kaynaklanan kısa süreli arızayla ilgili açıklama yaptı

A+A-

Medical Park Trabzon Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Çubukcu, salı günü yaşanan elektrik ile ilgili kısmı arızanın kısa sürede hastalara ve çalışanlar açısından herhangi bir risk oluşmasına fırsat vermeden müdahale edildiğini söyledi.

Başhekim Çubukçu olayla ilgili  şu açıklamayı yaptı: “Bahse konu elektrik kontağı son teknoloji yangın tarama cihazlarımız ve noktasal yangın alarmı sayesinde olayın ilk dakikasında, hastalarımız açısından hiçbir risk oluşturmasına fırsat vermeden müdahale edilerek başarı ile söndürülmüştür. Trabzon itfaiyesinin de yardımlarıyla soğutma çalışması başarı ile tamamlanan olayda hastalarımız açısından hiçbir risk oluşmamasına rağmen gerekli önlemlerimizi artırarak, tedbir amaçlı yoğun bakım ünitesindeki hastalarımız ve yeni doğan ünitemizdeki hastalar yakın hastanelere, uygun sağlık ekibi refakatinde kuvözlerle nakledilmiş, havalandırma işleminin tamamlanmasının ardından tekrar hastanemize transferleri sağlık ekibi refakatinde sağlanmıştır. ”

“SAĞLIK HİZMETİMİZDE BİR AKSAMA YOK”

Hastanede sağlık hizmetlerinin hastalar ve çalışanlar açısından herhangi bir risk  bulunmadığının altını çizen Medical Park Trabzon Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ahmet Çubukçu, “Şu an hastalarımız ve çalışanlarımız açısından hiçbir risk bulunmamakla birlikte, hastanemiz hizmet vermeye kesintisiz devam etmektedir. Bu yaşanan süreçte yardımlarını esirgemeyen Trabzon Valiliğine, İl sağlık Müdürlüğüne, Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine teşekkürlerimizi sunarız ”dedi.