1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. MEDiCALPARK TRABZON 28. HASTANESi iLE HiZMET VERMEYE BAŞLADI
MEDiCALPARK TRABZON 28. HASTANESi iLE HiZMET VERMEYE BAŞLADI

MEDiCALPARK TRABZON 28. HASTANESi iLE HiZMET VERMEYE BAŞLADI

Trabzon’un Akçaabat ilçesi Yıldızlı mevkiinde 1 Eylül itibariyle yenilenen yüzü ile hasta kabulüne başlayan Medicalpark Trabzon Hastanesi, kaliteli sağlık hizmeti için kolları sıvadı.

A+A-

Medicalpark Trabzon Hastanesi Genel Müdürü Murat Uğur  hem hasta memnuniyetini arttırmak hem de çalışan memnuniyeti için  gerekli çalışmaları ve eğitimlerin başladığı bilgisini verdi.

2010 yılından buyana hizmet veren Özel Yıldızlıgüven Hastanesi’nin Medicalpark grubuna geçişi ile Medicalpark Trabzon 28. Hastanesi ile Trabzon’da hizmet vermeye başladı diyen Uğur; önceliğimiz hasta odaklı hizmet vermek ve bunu sağlamak için elimizden ne geliyorsa, tam kadromuzla çalışmalara başladık.Ayrıca tüm vatandaşlarımızın bilmesini isteriz ki ücretlerimiz konusunda herhangi bir değişiklik olmamıştır. “Hastanemizin önceki döneminde yer alan personel ve doktor kadromuzda değişikliğe gidilmeden devam edecektir.Aynı zamanda alanında uzman hekimleri kadromuza katarak, halkımıza daha iyi hizmet etme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Medicalpark güvencesiyle Trabzon ve bölgeye tıp alanında en gelişmiş teknolojiyle hizmet sunacağız. Hasta göçü veren değil, hasta göçü alan bir hastane anlayışını Trabzon’a oturtturarak profesyonel anlamda hizmet kalitesini arttıracağız.

Uğur, Tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına, çalışanlarımızla vakit kaybetmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi. Medicalpark Trabzon Hastanesi artık her alanda kendisini yenileyerek, halkına en iyi hizmeti vermeye çalışacaktır. Hastanemiz, 12 bin metrekare kapalı alanı, 105 yatak kapasiteli, artacak hekim kadrosu, yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım  üniteleri ile, 6 Ameliyathane, 400’e yakın personeli ile Yıldız MahallesiTrabzon'da kaliteli bir hizmet verecektir” diye konuştu.