1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Menajerinden olay açıklama!
Menajerinden olay açıklama!

Menajerinden olay açıklama!

Trabzonspor ile yollarını ayırmanın eşiğindeki Senegalli forvet Dame N'Doye'nin menajerinden şaşırtan açıklama geldi.

A+A-

Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon başında transfer olan fakat bekleneni veremedikten sonra ligin ikinci yarısında Sunderland'e kiralık verilen N'Doye, yeni sezonda Trabzonspor'dan ayrılacak.

 

Bordo mavili kulüpten de resmen açıklanan bu ayrılığın ardından Senegalli forvetin menajerinden açıklama geldi. Ancak bu açıklamalar arasında Trabzonspor taraftarlarını sinirlendiren sözler de kullanıldı. 

 

Senegalli forvetin menajeri Bertnard Sonne-Ragans, Rus basınından Sovsport.ru adresine konuştu.

 

N'Doye'nin Trabzonspor'dan ayrılıp yeni bir kulüp aradığını söylerken, transferin süreciyle alakalı "Trabzonspor'da maaşların ödenmesiyle ilgili ciddi sorunlar var. Mali durum kötü. Türkiye'de küçük kulüplerin pahalı transfer yapıp oyunculara zamanında maaş ödememe gibi sorunları var.  Trabzonspor da bunlardan biri. Şimdi de diğer oyuncuların maaşlarını ödeyebilmek için oyuncu sayısını azaltmaya çalışıyorlar. N'Doye kariyerine Avrupa veya Asya'da da devam edebilir. Çin'den teklifler var. Tüm kapılarımız açık. Gelen tekliflere göre değerlendirme yapacağız. ''

 

CARDOZO DA GİDECEK!

 

Sovsport.ru muhabirinini ''Peki sizce takım arkadaşı Cardozo da ayrılacak mı?'' yönündeki sorusuna ise Sonne, ''Ayrılmak istediğine fazlasıyla eminim. Birçok oyuncu ayrılmayı düşünüyor.'' dedi.