1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Mesaj atan arkadaşını delik deşik etti
Mesaj atan arkadaşını delik deşik etti

Mesaj atan arkadaşını delik deşik etti

17 yaşındaki genç bakın ne yaptı...

A+A-

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, 17 yaşındaki M.K. kız arkadaş meselesi yüzünden tartıştığı 18 yaşındaki Emrah Kazanbey'i bıçakla yaraladı. Hastaneye kaldıran Kazanbey hayatını kaybetti. M.K. olaydan kısa süre sonra yakalandı.


KIZ ARKADAŞINA KÖTÜLEYEN MESAJ YOLLAYINCA...

Tüpcüde çalışan M.K. aynı mahallede oturan ve bir berberde çalışan Emrah Kazanbey'in kız arkadaşına telefondan mesaj attığını öğrendi. Gönderilen mesajda Kazanbey'in, kendisini kız arkadaşına kötüleyici ifadeler kullandığını öğrenen M.K. çılgına döndü. Gencin evine giden M.K., Kazanbey'i konuşmak için dışarıya çağırdı. Kısa süreli konuşmanın ardından gençler kavga etmeye başladı. Sinirlerine hakim olamayan M.K., yanında getirdiği bıçakla, Kazanbey'i sol göğüs altından bıçakladı.

Emrah Kazanbey kanlar içinde yere düştü. M.K. da olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Yaralıyı görenler, polisi ve sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Sağlık ekipleri kan kaybeden Emrah Kazanbey'e ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Ambulansla, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kazanbey, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kazanbey'in 3 gün önce yakınlarıyla birlikte doğum gününü kutladığı ve 18 yaşına bastığı öğrenildi.


EVİNDE YAKALANDI

Kaçan zanlı M.K. ise Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin çalışması sonucu kısa sürede yakalandı. M.K.'nın evine gelme ihtimali üzerine pusu atan polis ekipleri zanlıyı burada yakaladı. Bozyaka'daki Cinayet Büro Amirliği'ne götürülen M.K., yaşının küçük olması sebebiyle Çocuk Büro Amirliği'ne teslim edildi. M.K.'nın ilk ifadesinde, Emrah Kazanbey'le, kız arkadaşına kendisi için 'kötü biri, düzgün bir insan değil' şeklinde attığı mesajlar nedeniyle kavga ettiğini söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.