1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Metin2 Pvp Zaman Farkı
Metin2 Pvp Zaman Farkı

Metin2 Pvp Zaman Farkı

Metin2 Pvp Zaman Farkı

A+A-

Oyuncular oyuna başladığı zaman birkaç hafta sonrası veya bir ay sonrası oyuna başlayan metin2 pvp oyuncusundan daha önde oluyor . Bu şekilde oyuncular arasında seviye farkı ve güç farkı oluşmaya başlıyor .Oyuncular arasında oluşan bu zaman farkı nedeni ile metin2 pvp oyuncuları yeni metin2 pvp adreslerine yöneliyor çünkü popüler olan adresler içerisinde yükselmesi ve oynaması zorlaşmış oluyor . Oyuncuların diğer bir zaman farkı almasının nedeni ise oyuna aynı anda başlaması ama istediği kadar yükselememesinden kaynaklı bir durumdur . Bu şekilde oyuncular oyundan sıkılmak yerine hemen metin2 pvp tanıtım sitesinden yeni açılmış metin2 pvp adresleri ile oyun oynayabilir.

 

 

Metin2 Pvp Serverler Eşit Şartlara Sahip Oyuncular

 

 

Oyuncuların hepsi metin2 pvp serverler içerisinde eşit şartlara sahip değildir bazı metin2 pvp serverler 1 veya 2 yıl öncesinde açıldığı için yükselen oyuncular olduğundan dolayı yeni başlayacak bir oyuncu ile 1 veya 2 yıllık emeğin farkı belli olacaktır. Bu şekilde farklar olursa yeni oyuncu herkesin kendisi ile eşit olduğu metin2 pvp serverler ile oyuna daha çabuk adapte olacak ve oyuncu oyunda herkes ile eşit başlamasından dolayı kolayca yükselebilecek ancak bu şekilde olan durumlar da oyuncular herhangi bir problem yaşamadan rahatça oyununu oynayabiliyor . Adapte sürecini atlatan oyuncu daha hünerli oynayarak kazanabilir çünkü oyuna alışma süresi genelde tuşları kullanma hızı ile alakalıdır.

 

 

Pvp Serverler Tercih Edilebilecek Oyunlar

 

 

Oyun oynamak istiyorsunuz ve efsanevi olan oyunlar varsa aklınızda hemen tanıtım sitesi olan pvp serverler bağlanarak bu adres içerisinden başlayabileceğiniz en kaliteli pvp serverleri bularak oyuna başlamak oyun zevkiniz ile birlikte bağımlı olmanıza neden olur . Genellikle en çok tercih edilen oyun metin2,knight online ,silkroad ve counter strike oyunlarıdır ki bu oyunların hepsi eski yapım olmakla beraber yeni nesil grafik oyunlarına taş çıkartacak güçtedirler .Sadece grafik anlamında değil bağımlılık yaptığı konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın .Direkt olarak grafiğe bağlamak hata olacaktır .Bir oyun konu ve grafikten oluşur .