1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MHP Lideri Bahçeli’den flaş açıklamalar
MHP Lideri Bahçeli’den flaş açıklamalar

MHP Lideri Bahçeli’den flaş açıklamalar

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında ülkenin gündemini oluşturan konular hakkında görüşlerini paylaştı. MHP Lideri Bahçeli hükümetin yürüttüğü Suriye politikasının ortamı şiddetlendirdiğini ve Suriye’ye savaş önerisi olduğunu sözlerine

A+A-

 İşte Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları;

Kadına şiddet her geçen gün artmaktadır. Kadınlarımızın muhattap olduğu insanlık dışı muamelelerin son bulması için gerekenler yapılmalıdır.

'AKP'NİN SURİYE POLİTİKASI SAVAŞ ÖNERİSİ'

AKP hükümetinin dış politikadaki uçuk tavırları ortamı şiddetlendirmektedir. Türkiye çıkmaza girmektedir. AKP yönetimini tarih ve coğrafyamızı yok saymış batı planlarının ortağı olmuştur. Geri dönülmesi çok zor olacak bir karanlığa koşa koşa girmiştir. AKP'nin Suriye politikası bir savaş önerisidir.

AKP kukla haline dönüşmüştür. AKP'nin kiminle yakınlaşacağını, kiminle çatışacağını Atlantik'in kıyısı tayin etmektedir. AKP hükümeti yabancıların piyonu olmuştu ve bunu MHP'den başkası fark edememiştir. Milli görüş gömleğini yılanın deri değiştirmesi gibi üzerinden atmıştır.

'ERDOĞAN TÜRKMENLERE SIRT ÇEVİRMİŞTİR'

Başbakan hedef saptırmakta ve Türkmenlerin kaygıya kapıldığı imajını vermektir. Türkmenlere yapılan eziyetleri görmezden gelen Başbakan'ın sızlanmaları sahtedir. Başbakan Türkmen şehirlerinde nüfus dengesiyle oynanırken sessiz kalmıştır.

Küresel platformlarda Türkmenlerin problemlerini ciddiye almamıştır. Barzani'nin ayaklarının altına kırmızı halı sermiştir. Batı'nın telkinleri ve tavsiyeleri uygulanmaktadır. Başbakan Türkmenlere sırt çevirmiştir.

'KRAVATLI EŞKİYALAR İŞ BAŞINDA'

Türkiye çok yoğun kaos içindedir. Türkiye sınır hattında tutulmaktadır. Kravatlı eşkiyalar iş başındadır. İmralı inlerde ikmal arasında yer arayan yüzler sevinç içindedir. Çapulcular devrededir. Türkiye kan ağlamakta, günahkarların yaptıklarına şahit olmaktadır. AKP ihanetiyle karşı karşıyayız. Her şey gün gibi ortadır. PKK'nın AKP ile tek can oldukları ortaya çıkmıştır. İmralı canisinin yaptıkları konuşmalar bir gazete tarafından afişe edilmiştir. Bizim için sürpriz ve şaşırtıcı bir şey yoktur. İmralı canisi ve ölüm çetesi planlarını, hain amaçlarını. AKP'den gördükleri himaye ile üst seviyeye çıkarmıştır. Bu konuşmaların kim veya kimler tarafından sızdırıldığının pek fazla önemi yoktur. Ama köstebek peşine düşünlerin bu konuda parmakları olduğu aşikardır.

Başbakan, 'batsın bu gazetecilik diyerek havanda su dövmeyi bırakmalı...