1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MHP'li Vural iddialara cevap verdi
MHP'li Vural iddialara cevap verdi

MHP'li Vural iddialara cevap verdi

2014 Yılında gerçekleşecek yerel seçimlerde İzmir'den Büyükşehir adayı gösterileceği iddialarına cevap veren MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural böyle bir düşüncesinin olmadığını söyledi.

A+A-

NİYETİM KESİNLİKLE YOK

TBMM Grup Başkan Vekili Oktay Vural, yerel seçimlerde adaylığı düşünmediğini ve grup başkan vekilliğini sürdürdüğünü söyledi. MHP’nin çok büyük bir parti olduğunu belirten Vural, adaylıkla ilgili şunları ifade etti: "Böyle bir düşüncem ve niyetim kesinlikle yok. Çeşitli görüşmeler zaten yapılıyor. İzmir’de de iddialıyız. Bu iddiamızı başarı ile taçlandıracak isimler mutlaka teşkilatın içinden çıkacaktır. O yüzden biz de İzmir için adayımızı zaten zamanı geldiğinde açıklayacağız. İyi bir kadromuz var. Bu kadro, adayını bulur, adayını çıkartır."

TBMM’nin açılmasından sonra genel merkezin kendisine tekrar 'grup başkanvekilliği' görevini verdiğini dile getiren Vural, "Türkiye, zor günlerden geçiyor. Yapılacak önemli çalışmalar var. Bu zamana kadar partimiz adına görevlerde bulunduk. Yine aynı görev bana verildi. O yüzden Ankara’da çalışmalar yoğun devam ediyor. Daha da hızlanacak ve yoğunlaşacak. Şu anda bir görevim var." dedi.