1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Milli Takım'da ikinci Arda şoku!
Milli Takım'da ikinci Arda şoku!

Milli Takım'da ikinci Arda şoku!

İşte detaylar...

A+A-

Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde mücadele sürüyor. A Milli Takımımız, grubun zayıf halkası olarak gözüken Kosova ile cumartesi günü karşılaşacak. Ay-Yıldızlılar, hazırlıklarını Antalya'da devam ettiriyor. Milliler akşam saatlerinde yaptıkları çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü.

 

İdmanın başında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, öğrencileriyle saha içerisinde kısa bir görüşme yaptı. Ay-Yıldızlı futbolcular ayaküstü yapılan toplantı sonrası basın mensuplarına toplu halde poz verdi.

 

Bu fotoğrafın nedeni ise oyuncuların giydiği tişörtlerdi. Futbolcular anlamlı bir mesaj vermek istedi. Futbolcuların giydikleri tişörtlerde, hafta sonu yapılacak İstanbul Maratonu için verilen mesaj yazılıydı.

 

Tişörtlerde, "15 Temmuz Şehitleri için koşuyoruz" yazılıydı. Toplu fotoğraf verilirken bir detay ise dikkatlerden kaçmadı. Arda Turan başta olmak üzere Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ü EURO2016'dan sonra ilk kez kadroya alan Terim fotoğrafta yoktu.

 

Fatih Terim toplu fotoğraf çektirilirken, grubun arkasında kalmayı tercih etti. Hatırlanacağı üzere EURO2016'da yaşanan kriz esnasında da Arda Turan benzer bir tavır sergilemişti.

 

Arda, toplu fotoğraf çekimi sırasında teknik ekip ve arkadaşlarından ayrı kalmış ve eşofmanıyla ilgilenir gibi yapmıştı.