1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. MİTİNG GİBİ AÇILIŞ
MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

30 Mart Yerel Seçimleri ’ne kısa bir süre kaldı. AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, Erdoğdu’da gövde açtığı seçim irtibat bürosun açılışına kalabalık partili ve vatandaşlar katıldı.

A+A-

MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

30 Mart Yerel Seçimleri ’ne kısa bir süre kaldı. AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, Erdoğdu’da gövde açtığı seçim irtibat bürosun açılışına kalabalık partili ve vatandaşlar katıldı. Açılışa Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi, İl yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yanmış, Ortahisar Belediye Başkan adayı AV. Ahmet Metin Genç Belediye Meclisi üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ve Ortahisar ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

GENÇ “ GÜN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR”

AK Parti iktidarının son 12 yılda sadece sağlık, yol, bilişim, haberleşme, eğitim ve askeri teknolojileri alanında gelişim yapmadığını, AK Parti iktidarının özgüveni tam bir toplum oluşturduğunu söyledi. Genç, "Türkiye ne zaman sıçrama yapmaya kalksa yeni oyunlar oynanarak önü kesilmek isteniyor. Ülkenin kalkınmasını sağlayacak projeleri hedef aldılar. Huzuru ve istikrarı hedef aldılar. 30 Martta kirli ittifaka son vermek milletimizin elinde. Bu millet 60 gramlık oy pusulası ile geleceğine sahip çıkacaktır. 12 sene önce memur maaşlarını ödeyemediği, iflas, batık ve hastalıklı bir ülke devre alan sonrasında 53 hava limanı, 45 üniversite 18 bin kilometre duble yol, 500 bin toplu konut, hastaneler, tüneller, helikopterler, insansız hava uçakları, köprüler, okullar, kamu binaları, metrolar yapan AK Parti Hükümetine atılan çamurları inşallah 30 Mart’ta hepimiz hainlerin yüzüne çarpacağız. Bu meydandaki bu ak yüreklerde bu parlaklığı ve ışıklığı görüyorum. Ocak’tan beri bizler sahadayız ve kendimizi, davamızı ve hedeflerimizi anlatıyoruz. Vatandaş da oynanan oyunun farkında. 2002’de bir mektup ile Başbakanımızı seçime koymamaya çalıştılar. 2004’te Kıbrıs satılıyor yalanı çıkardılar. 2007’de Cumhuriyet Mitingleri yaptılar. 2009’da daha ileriye giderek partimizi kapatmaya çalıştılar. Ama milletimiz bu oyunları gördü. Şimdi de yerel Seçimlerinin hemen öncesinde yine bir oyun sahnelendi ama şükürler olsun ki milletimiz bu oyunun da farkında, ifadelerini kullandı.

Türkiye lider ülke olma yolunda ilerlerken; artık gündemin arkasında değil gündem belirleyen bir ülkedir. Yıllardır beklene tablo özlenen Türkiye tablosu yaşanırken. Yeni yeni senaryolar sahneye sürülmektedir. Bu millet bu oyunu bozar işte o tarih de 30 martta gerçekleşecektir.