1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Muhammet Demir ayrıldıktan sonra bakın neler söyledi
Muhammet Demir ayrıldıktan sonra bakın neler söyledi

Muhammet Demir ayrıldıktan sonra bakın neler söyledi

Muhammet Demir ayrıldıktan sonra bakın neler söyledi

A+A-

Trabzonspor’da bekleneni vermeyen Muhammet Demir sezon sonuna kadar Gaziantepspor’a kiralandı. İlk antrenmanın ardından açıklamalarda bulunan Demir, itiraflarda bulunarak Trabzonspor’u heyecanlandıran mesaj gönderdi.

 

'KENDİMİ TRABZONSPOR'A İSPAT ETMEK İSTİYORUM'

 

Lig TV’nin sorunlarını yanıtlayan Demir, ‘’ Çok iyi geçiyor burası benim için. Tabi sebeplerinden biri takım arkadaşları tanıyor olmam. Sabah ilk antrenmana çıktım. Güzel geçti güzel başladı. Kendimi en iyi şekilde ispat edip tekrar kendime ve Trabzonspor’a hem de Türk futboluna ispat etmek istiyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

'AĞIR SAKATLIK GEÇİRDİM, FUTBOL TARZIM BİLE DEĞİŞTİ'

 

Ağır bir sakatlık yaşadığını söyleyen Demir, ‘’Yaşadığım sakatlıklar kolay değil ağır sakatlıklar geçirdik ama Allah bana geri dönmeyi nasip etti. O yüzden çok şükür ediyorum benim yaşadığım sakatlıkların daha azını yaşayanlar geri dönmekte zorlanıyor. Çünkü geri dönmek kolay değil. Bunlarda beni etkiledi sekteye uğrattı. Hedeflerim ve futbol tarzım olarak değişmek zorunda kaldım. Hedefsiz yaşayamam ben ikinci yarıdaki periyot için yayı geri çektim öyle derler. Şuanda yayı geri çektim ve bırakma zamanı’’ dedi.