1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Muharrem Usta’ya son uyarı! Son söz!
Muharrem Usta’ya son uyarı!  Son söz!

Muharrem Usta’ya son uyarı! Son söz!

Trabzonsporluysanız okuyun

A+A-

Trabzonspor’un transfer listesinde yer alan ve transferi an meselesi olan Caceres’le ilgili olarak Trabzonspor başkanını son kez uyarıyoruz

 

Sosyal medya üzerinden  taraftarlara ‘kimi istersiniz’   diye sorarak popülist politikalar ile ayakları yerden kesilen ve kendisini göreve taşıyanları hayal kırıklığına uğratan sayın Usta!!!

 

1-Caceres’in kalitesine ve kumaşına kimsenin itirazı yok.

 

2-Caceres müzmin sakat olmamış olsa, Trabzonspor değil Türkiye’de hiçbir takımın onu transfer etme ihtimali  olamaz!

 

3-Bakın özellikle bu maddeye dikkat diyoruz! Caceres transferi için garanti para değil,  tüm anlaşmayı ‘oynaması halinde’ yani maç başı ücretle yapıp, bir kuruş imza parası vermeyecekseniz,  bu alış verişe  biz dahil itiraz eden yok!

 

4-Adam futbolu bırakma noktasında ve kulüp bulmazken  sen onların şartlarını değil onlar bizim şartlarımızı kabul etmeli. Etmiyorsa  geri gönderilmeli.

 

5-Futbolu bilmiyorsun sayın Usta! Etrafındaki akbabaların ceplerini doldurması adına ‘Paramız yok.Kulüp iflasın eşiğinde’  dediğin günlerle çelişme!

 

6-Neden Metin Korkmaz ve çetesinden kurtulamıyorsun! Seni mecbur kılan ne?

 

7- Siz, koltuğa oturduktan sonra başkalaşım yaşayan  Trabzonspor’un başkanları, neden bu camianın görmüş, yaşamış, tecrübe edinmiş saf kan Trabzonsporlularını dikkate almayıp, Trabzonspor üzerinden sadece para kazanmayı hedefleyen Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Beşiktaşlıların dediklerine göre hareket edersiniz!  Yoksa ortak bir amaç mı var!!!

8- Trabzonspor’un Trabzon’da ki yöneticileri! Siz ne işe yararsınız? Böyle bir transfer anlayışı için başkanınızın çıkar çetesi ile aynı kulvarda koşuyor olmasına sessiz kalmanız, tepki vermeyişiniz hangi Trabzonsporluluk ürünüdür!

 

9- Ey Trabzon’da ki yöneticiler! Çıkarcılar, rantçılar sizin başkanınızı ikna edip batağa doğru sürüklerken, sizler başkanınızı ikna edemiyorsanız, o koltuklarda ne işiniz var?

 

10- Sayın Usta, şayet Caceres transferini imza parası ve garanti para vererek yaparsan  ve bu transferden Trabzonspor fayda sağlayamaz ise bile bile ihanet ettiğinden asla ve asla şüphemiz olmayacak. Trabzonspor başkanlığından ayrıldıktan sonra bile tarih boyu seni kitaplarda ihanet eden sınıfına yazdıracağız!