1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mustafa Denizli sürprizi
Mustafa Denizli sürprizi

Mustafa Denizli sürprizi

Mustafa Denizli sürprizi

A+A-

Görüşmeyi doğruladı... Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, teknik direktör arayışlarının devam ettiğini belirterek, "Mustafa Denizli ile de görüştüm" dedi.

Kasımpaşa maçının ardından yaptığı açıklamada, teknik adamlar Ersun  Yanal ve Mustafa Denizli'yi telefonla aradığını ifade eden Cavcav, "Ersun Yanal,  yayıncı kuruluşla sözleşmesinin olduğunu söyledi. Mustafa Denizli ise özel işleri  nedeniyle Ankara'ya gelecek, görüşeceğiz. Fikir alışverişi yapacağız, görüşlerini  alacağız. Bizim para problemimiz yok, en doğrusuna karar verme gayretindeyiz"  diye konuştu.

İskoç teknik adam Stuart Baxter'ı kaleci Ferhat Kaplan'da ısrar etmesi  ve Hopf'u oynatmaması nedeniyle gönderdiğini kaydeden Cavcav, şöyle devam etti:

"Ferhat, 2 maçta kalesinde 6 gol gördü. Futbolun içinde bir insan  olarak görevim, hataları  gördüğüm vakit hocayı ikaz etmek. Nitekim Naci hocayı  da ikaz ettim ve mutlaka Hopf'u oynat dedim. Hopf'un bize maliyeti 975 bin euro  ve bu akşam üç mutlak gol pozisyonunu kurtararak, kalitesini gösterdi."

Teknik adam listesi cebinde

Cavcav, cebinde, şu an takım çalıştırmayan 11 teknik adamın isminin yazılı olduğu bir listeyle dolaştığını söyledi.

Gençlerbirliği olarak zor bir dönem geçirdiklerini dile getiren  Cavcav, "Teknik direktör adaylarını araştırıyoruz. Denenmiş ve bizde görev almış  isimlerle görüşmüyoruz. Şu anda öne çıkan bir isim yok" diyerek, sözlerini tamamladı.