1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ne diyorsak o !
Ne  diyorsak o !

Ne diyorsak o !

İşte habercilik işte fark !

A+A-

CENK TOSUN

Okurlarımız ,   Trabzonspor’la  ilgili en sağlıklı haberleri  trabzonhaber.com.tr  den  okumaya  devam  ediyor. Bazı haber  siteleri ve yerel basın Cenk Tosun transferini  Trabzonspor’un bitirdiğini yazarken  iki akşam evvel kamuoyunda oluşan  soru işaretlerini  giderici haber,   trabzonhaber.com.tr  den  Asbaşkan Nevzat Şakar aracılığı ile  gelmişti.  Asbaşkan Şakar,  ‘Kesinlikle Cenk Tosun transferi gündemimizde  yok.  Çünkü kulübü ve hocası vermiyor’  şeklinde açıklamada bulunmuştu.  Bugün de Trabzonspor Başkanı Sadri Şener  ‘bu defteri kapattık’ açıklaması ile  trabzonhaber.com.tr’ nin  sağlıklı habercilik anlayışını  onaylamış oldu.

ROMARİÇ

Yine  ulusal ve yerel  medya,  her  gün sayfalarında  Trabzonspor’un    ROMARİÇ  transferini bitirmek üzere olduğunu, hatta  Trabzonspor’un bu oyuncu için  gün saydığını iddia ederken,  aynı günlerde trabzonhaber.com.tr   ‘Romariç  gündemde  yok’   şeklindeki haberle  Trabzonspor kamuoyuna  sağlıklı  haberleri veren ilk  haber portalı olmayı başardı .

İKİSİNE 9 MİLYON EURO

Trabzonspor’un transfer ettiği iki oyuncu  Paulo Hanripe ve Andrean Mirejevski transferlerinin  bitmek üzere olduğunu  ve  iki oyuncudan  Brezilyalı olana  4 milyon, Polonyalıya ise  5 milyon Euro bonservis bedeli teklif edilerek, anlaşmanın an meselesi olduğunu duyuran ilk haber  portalı da olma özelliğini gösteren trabzonhaber.com.tr  böylece bir ilke daha imza attı. Bu haberden bir gün sonra Henripe, üç gün sonra da Andrean transferleri aynı rakamlar üzerinden gerçekleşti.

CLOSE

Alman  futbolcu Close’nin Trabzonspor  gündeminde olduğunu ve  Trabzonspor’un iki milyon garanti para  olmak üzere teklif  geçtiğini ilk  olarak kamuoyuna  duyuran  site olan trabzonhaber.com.tr ,  diğer  sitelerin  daha sonraki günlerde bu transfer  ‘bitti bitiyor’,   ‘başkan Şener  iki gün içinde Close’yi bitiriyor’ şeklindeki haberlerine  karşın;  Close’nin  İtalyan kulübü Lazio’ya  çok daha yakın olduğunu duyurarak  gerçeklerle  okurlarını  yüzleştirmeyi başarmıştı. Nitekim Close  Lazio kulübü ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

ZOKORA

Trabzonspor’un ilk flaş transferi olan Zokora  için  Sevilla kulübü Başkanı ile Trabzonspor  Başkanı Şener’in  İspanya’daki görüşmelerinde   anlaşmanın sağlandığını da kamuoyuna aktaran ilk haber sitesi,  trabzonhaber.com.tr oldu.

KARŞIYAKALI  AYKUT –UMUT BULUT – CRİSTİAN FUCHS

Trabzonspor’un Karşıyaka’dan transfer etmek istediği Aykut’un transferinde yaşanan sıkıntıları  adım adım kamuoyuyla paylaşan ,  Umut Bulut’un Toulese takımına  mutlaka  satılacağını iddialı bir haberle ortaya koyan  trabzonhaber.com.tr,   ayrıca  Trabzonspor’un çok istediği  Avusturyalı oyuncu Cristian FUCHS  transferi  ile ilgili haberleri  kamuoyuna aktaran ilk   site olmayı başardı. İki aylık mazisinde  sağlıklı haberleri ile  Trabzonsporluların gönlünü fetheden sitemizde,  en sağlıklı  haberleri  okurlarımıza ulaştırmaya  devam edeceğiz.