1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Neden Şampiyonlar Ligi'nde değiliz!
Neden Şampiyonlar Ligi'nde değiliz!

Neden Şampiyonlar Ligi'nde değiliz!

'Neden Şampiyonlar Ligi'nde değiliz, hala hazmedemiyorum'

A+A-

'Neden Şampiyonlar Ligi'nde değiliz, hala hazmedemiyorum'

 

Fenerbahçe'nin takım otobüsünü Samandıra'dan coşku ile uğurlayan Sarı-lacivertli taraftarlar, stat önünde de takımlarına destek oldu. Meşaleler yakan taraftarlar, "Aşk hiç biter mi?" yazılı pankart açtı. Yaklaşık bin kişilik taraftar grubu, tezahüratlarla seslerini stadın içine kadar doldurdu. Aziz Yıldırım t-shirtü giyen taraftarlar da dikkat çekti.


Stadın içinde ise dev Aziz Yıldırım posterleri her bir tribüne asıldı. Tribünlerde büyük ebatlarda Fenerbahçe bayrakları da serildi. Kale arkası tribününde ise boydan boya "Milyonlarca taraftarın yüreği, siper etti sana kendini" yazıldı.


Bu arada Başkanvekili Nihat Özdemir basın tribününe gelerek basın mensuplarıyla tek tek tokalaştı. Basın mensuplarına karşılaşmaya geldikleri için teşekkür eden Nihat Özdemir, "Kulübüm ve kendi adıma geldiğiniz için, fikrinizi değiştirdiğiniz için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.


Yenilenen basın tribünündeki basın bekleme odasını da gezen Özdemir, burayı da çok beğendiğini söyledi.


"Bu stada Şampiyonlar Ligi yakışırdı" şeklindeki bir söz üzerine, "O konuyu hiç açmayın, hazmedemiyorum" diyen Özdemir, "İçim acıyor. Hala neden yokuz anlamış değilim. Kendim için değil, aşağıdaki çocuklarımız (futbolcular) için üzülüyorum. Sahaya bakmak içimden gelmiyor. Alınan kararı hazmedemiyorum" sözleriyle tepkisini dile getirdi.


Shakhtar maçında çıkan olaylar nedeniyle daha önce TSYD, Orduspor maçına gitmeme kararı almıştı, ama basın, görevini yapmak için bugün stattaki yerini aldı