1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. O da feda dedi!
O da feda dedi!

O da feda dedi!

İşte ücretinde yaptığı indirim…

A+A-

 Trabzonspor'a bir iyi haber de Özer Hurmacı'dan geldi. Bordo-mavili takımdan yıllık 1 milyon 200 bin Euro alan futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu. Özer Hurmacı, 150 bin Euro indirimi kabul ederek 2 yıllık yeni sözleşmeye imza attı. Başarılı futbolcu 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarında 1 milyon 50 bin Euro ücret alacak.

Trabzonspor’dan KAP'A yapılan açıklama şu şekilde:

“Profesyonel oyuncumuz Özer Hurmacı ile şirketimiz arasında 07.07.2015 tarihinde akdedilen sözleşmenin mali şartlar bölümü, oyuncumuzun yapmış olduğu indirimle revize edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine duyurulur.”

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Trabzonspor'umuzu yeniden ayağa kaldırma hareketine liderlik yapan ve sözleşmesinde yüzde 35'lik bir indirime giden takım kaptanımız Onur Recep Kıvrak'ın ardından ikinci kaptanımız Özer Hurmacı da Başkanımız Sayın Muharrem Usta ile yaptığı görüşmede 50. Yıl projesine destek vereceğini, bu projenin Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir futbolcu olarak kendisini heyecanlandırdığını ifade etti. Yeni kontrat görüşmesiyle ilgili olarak Başkanımız Sayın Muharrem Usta'ya boş mukaveleyi uzatan ve "Üzerini siz doldurun ben altına imza atarım" diyen oyuncumuz Özer'le de yapılan yeni sözleşmede yüzde 35'lik bir indirime gidildi. Takımımıza bu önemli yolculukta büyük katkılar sağlayacağına inandığımız takımımızın ikinci kaptanı Özer Hurmacı'ya teşekkür ediyoruz" denildi.