1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. O Kaptan Olursa Ben...
O Kaptan Olursa Ben...

O Kaptan Olursa Ben...

Trabzonspor'da Akhisar Belediyespor karşısında...

A+A-

 Trabzonspor'da Akhisar Belediyespor karşısında alınan yenilginin ardından sular durulmuyor. Hami Mandıralı'nın dün ki basın toplantısında sarf ettiği sözlerin etkisi devam ederken iddialar peş peşe gelmeye devam etti. 2013/14 sezonunda Kasımpaşa'dan Trabzonspor'a transfer olan Özer Hurmacı, üç sezondur Trabzonspor formasıyla bir türlü istenilen performansı veremezken taraftarların da tepkisi çekmişti.

'TAKIMDA GRUPLAŞMA VAR'

Son oynanan Akhisar deplasmanında yedek oturan Özer, Erkan ve Aytaç'ın ilk onbirde olması beklenirken yedek kalması ve sonradan oyuna girmemeleri taraftarlar tarafından oldukça tepki çekti. İddialara göre Özer'in kaptan olarak sahaya çıkacağını düşünmesi ve Bosingwa'nın takımın başında ilk maçında sahaya kaptan olarak çıkması Özer önderliğinde ki Aytaç ve Erkan'ın da tepkisini çekti. Hami Mandıralı'ya "Bosingwa takıma geri döndü, ilk maçında kaptan çıkıyor" homurdanmalarıyla başlayan gelişmeler sonrasında Mandıralı'nın ilk 11 tercihinde Sefa, Fatih Atik ve Marin'i değerlendirmesine yol açtı.

Özer'in takım içerisinde ki gruplaşmalara yol açmasından duyduğu rahatsızlığı ilerleyen günlerde yönetime aktarması beklenen Mandıralı'nın önümüzde ki günlerde sürpriz kadro dışılara da takımın gebe olacağını kulüp kurmaylarına iletmesi bekleniyor.

Bu durum sonrasında Erkan'ın sözleşmesinde iyileştirmeye gidileceğini ifade eden Usta'nın ne tavır takınacağı ve bu oyunculara cezai işlem uygulayıp uygulanmayacağı ilerleyen günlerde belli olacak.