1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Öğrencilerin soruları Kılıçdaroğlu’nu terletti
Öğrencilerin soruları Kılıçdaroğlu’nu terletti

Öğrencilerin soruları Kılıçdaroğlu’nu terletti

Televizyon ekranlarında çok sevilen bir programda öğrencilerin soruların yanıtlayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu beklemediği sualler karşısında terledi. Öğrenciler CHP Liderine ülke gündemini ilgilendiren konunların yanında Balyoz davasında askerlere ned

A+A-

 Öğrenciler Kemal Kılıçdaroğlu'na öyle sorular sordu ki, Kılıçdaroğlu fena terledi.

Ergenekon ve Balyoz tutuklusu askerleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun neden ziyaret etmediği soruldu, CHP lideri cevap vermekte zorlandı. Özellikle hastaneye kaldırılan Ergin Saygun'u Başbakan Erdoğan'ın bile ziyaret ettiği ancak kendisinin gitmediği hatırlatıldı.

Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış'ın bu hafta konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış'ın bu hafta konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden yapılan canlı yayına katılan Kılıçdaroğlu, salonda bulunan hukuk öğrencisi gencin sorusu karşısında zor anlar yaşadı.

NEDEN ASKERLERİ ZİYARET ETMEDİNİZ

Balyoz davasından 16 yıl hüküm giyen Kurmay Albay Erdoğan Koçoğlu'nun oğlu Yiğit Gökçekhan Koçoğlu, Kılıçdaroğlu'nun sadece kendi milletvekilleri olan Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay'ı cezaevinde ziyaret ettiği eleştirisinde bulundu.

"Bir genel başkan olarak bu ülkeye canını veren askerlerinize destek olmanız gerekmiyor mu" diyen gence verdiği yanıta "Mahkemeler AK Parti'nin güdümünde" diyerek başlayan Kılıçdaroğlu, Silivri'ye en çok giden milletvekillerinin CHP'liler olduğunu vurguladı.

BAŞBAKAN GELDİ, SİZ GELMEDİNİZ

Kılıçdaroğlu'nun yanıtı, üniversite öğrencisi genci tatmin etmediği gibi sinirlendirdi. Sorumu dolandırdınız, yanıt vermediniz. Ergin Saygun'a Başbakan bile gitti. O da insani bir ziyaret içindi. Fakat bu insani ziyareti Kemal Kılıçdaroğlu yapmadı diyerek tepki gösterdi.