1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ÖĞRENCİLERİNE MOTİVASYON TERAPİSİ!
ÖĞRENCİLERİNE MOTİVASYON TERAPİSİ!

ÖĞRENCİLERİNE MOTİVASYON TERAPİSİ!

Trabzonspor'da teknik adam Tolunay Kafkas takımdaki olumsuz havadan kurtulmak için moral harekatı başlattı.

A+A-

Trabzonspor'da teknik adam Tolunay Kafkas takımdaki olumsuz havadan kurtulmak için moral harekatı başlattı. Tecrübeli çalıştırıcı, olumsuz sonuçların ardından takımda oluşan psikolojik sorunların düzelmesi adına oyuncularıyla sürekli olarak görüşmeye başladı.

Kafkas'ın, tesislerde oyuncuları tek tek odasına çağırıp, özel görüşmeler yaptığı, ailevi ve ekonomik sorunlarını dahi sorguladığı ve çözüm yolu aradığı öğrenildi. Oyuncuların da fikirlerini alan Kafkas'ın, "Bu yola baş koyduk. Ortada bir sorun varsa, mutlaka çözümü de vardır.

Bunu çözecek olan da bizleriz. Herkes daha çok çalışıp, fedakarlık yapacak. Bu takımı el ele verip, düze çıkaracağız" dediği ifade edildi.

SADECE MERSİN'İ DÜŞÜNÜN!

Deneyimli çalıştırıcının, cumartesi günü oynayacakları Mersin İdman Yurdu maçı öncesi bu sezon ilk kez takımı perşembe akşamından kampa alacağı da bildirildi. Amaç; futbolcuları dış etkenlerden soyutlayıp, sadece maça konsantre olmalarını sağlamak. Bordo-mavililer, bu akşam yapacakları antrenmanın ardından evlerine gitmeyerek geceyi tesislerde geçirecek.

Yarın son çalışma gerçekleştirildikten sonra uçakla Mersin'e hareket edilecek. Kafkas, Trabzonspor'un başına geçtiğinden bu yana kamp uygulaması yapmıyordu.