1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ÖĞRENCİLERİNİN KULAĞINI FENA ÇEKTİ!
ÖĞRENCİLERİNİN KULAĞINI FENA ÇEKTİ!

ÖĞRENCİLERİNİN KULAĞINI FENA ÇEKTİ!

Trabzonspor'da oyuncuları teşvik edecek yeni bir sistem yürürlüğe girdi.

A+A-

Trabzonspor'da oyuncuları teşvik edecek yeni bir sistem yürürlüğe girdi. Sisteme göre galibiyete ödül sürerken, puan kaybı halinde ceza verilecek.  Tolunay Kafkas basınla tanışma yemeğinde öğrencilerini sert bir şekilde uyardı. Trabzonspor'a büyük düşüncelerle göreve geldiğini ve bu yolda kendisine eşlik edecek yol arkadaşlarına ihtiyaç duyduğunu belirten tecrübeli hoca, "Trabzonspor'un neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorum. Yıllardır siz de buradasınız. Bunu sizin de bilmeniz lazım. Aynı hedefleri paylaşmalıyız. Bu takımı hep birlikte yukarıya taşımamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.


BEN DAHiL, KiMSE BU KULÜPTEN BÜYÜK DEĞiL

Fenerbahçe maçı öncesinde futbolcularından özverili olmalarını isteyen Kafkas, "Trabzonspor için yapamayacağım şey yok. Ben dahil hiç kimse bu kulüpten büyük değil. Her şeyinizi ortaya koymanızı istiyorum. Aksi takdirde çok üzülürüm. Beni üzeni de ben üzerim" diye konuştu. Bu kısa toplantının ardından yapılan idmana izinli olan Halil, sakatlığı süren Zeki Yavru ve hasta olan Sol Bamba ile Soner katılmadı.


TEK TEK UYARDI

Tolunay Kafkas, dünkü antrenmandan önce bazı oyuncularla özel görüştü. İlk olarak Mustafa Yumlu ile saha içinde kısa bir konuşma yapan Kafkas, ardından tercüman Halil eşliğinde Adrian'a çeşitli uyarılarda bulundu. Son olarak Volkan Şen'i de yanına çağırıp isteklerini anlattı.


100 BİN TL'YE KADAR CEZA

Tolunay Kafkas'ın hazırladığı yeni prim sistemi yürürlüğe girdi. Yeni sistemde galibiyete ödül sürerken, puan kaybı halinde ceza verilecek. Gereksiz yere sarı ve kırmızı kart gören, kulübü rencide eden oyuncular da ceza ödeyecek. Ceza oranları 5 bin TL'den 100 bin TL'ye kadar değişecek.