1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Okul Bahçesindeki Dehşet!
Okul Bahçesindeki Dehşet!

Okul Bahçesindeki Dehşet!

Öğrencilerin gözü önünde...

A+A-

Arkadaşını okulda ziyaret etmek isteyen bir kişi, okul görevlisi tarafından içeri alınmayınca kavga çıktı. 


Saldırgan öğrencilerin gözü öünde okul görevlisini bıçakla yaraladı. Bu sırada güvenlik kamerası kayıttaydı. Saldırgan tutuklanarak cezaevine gönderildi 


İstanbul'da bir okul bahçesinde meydana gelen bıçaklı kavga okulun güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Arkadaşını görmek için okula gelen bir kişi okul görevlisi tarafından engellenmek isteyince görevliye bıçakla saldırdı. 


İstanbul'da bir arkadaşının okuduğu okula gelen A.A, okulun görevlisi T. A tarafından içeri alınmak istemeyince bir süre görevliyle tartıştı. T.A bir süre sonra telefondan okul yönetimine haber vererek durumu bildirdi. Bu sırada A.A okulun bahçe kapısının üzerinden atlayıp içeri girmek istedi. Okul görevlisi de A.A'yı uzaklaştırmak için sopayla vurarak içeri girmesini engelledi. 


ÖĞRENCİLERİN GÖZÜ ÖNÜNDE BIÇAKLADI 


Haber verilmesiyle olay yerine gelen okul yönetimine durumu anlatmaya çalışan T.A bir anda içeri giren A.A'nın saldırısına uğradı. A.A elindeki bıçakla defalarca T.A'ya saldırdı. Bu sırada okul bahçesinde bekleyen öğrencilerde korkudan kaçıştı. Bir süre boğuşan ikili yere düştü. Çevredekilerin yardımıyla A.A etkisiz hale getirildi. Ancak A.A, T.A'yı tehdit etmeye devam etti. Çocuklarını almak için okula gelen velilerde büyük korku ve panik yaşadı. 


ŞÜPHELİ TUTUKLANDI 


Durum polise ve sağlık ekiplerine haber bildirildi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri yaralı halde yatan T.A'yı hastaneye kaldırdı. Kısa süre sonra da olay yerine gelen polis şüpheli A.A'yı gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Polis merkezindeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen A.A tutuklanarak cezaevine gönderildi.