1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ola Toivonen mi Maxi Lopez mi?
Ola Toivonen mi Maxi Lopez mi?

Ola Toivonen mi Maxi Lopez mi?

Maxi Lopez ve menaceri Andrea D’Amico ile masaya oturan Trabzonspor yönetimi 1.8 milyon Euro'ya el sıkıştı. Yönetim Lopez'in bonservisini bedelsiz almak için Menacer D’Amico'yu bekliyor. Ola Toivonen hem de Maxi Lopez transferlerinin imza aşamasına getiri

A+A-

Menacer D’Amico, “Catania ile görüşmeyi bana bırakın. Lopez’le yolları ayırmak istiyorlar. Bonservisi bedelsiz olarak alabilirim” deyince Bordo-Mavili yöneticiler beklemeye geçti. Arjantinli oyuncunun sezon sonunda sözleşmesi bitecek. D’Amico’nun amacı, bonservis bedeli ödetmeyip Trabzonspor’dan imza parası almak. Bordo-Mavililer’in de bu teklife sıcak baktıkları ve menacerden gelecek habere göre hareket edecekleri belirtildi.

Son karar Akçay’ın

İbrahim Hacıosmanoğlu, hem Ola Toivonen hem de Maxi Lopez ile yapılan görüşmeleri imza aşamasına getirmeyi planlıyor. Bunu yaptıktan sonra Mustafa Akçay’la görüşecek. Hangi oyuncuyu istediğini soracak. Başarılı teknik adamın vereceği karara göre iki yıldızdan biri Trabzon’a getirilerek Bordo-Mavili forma sırtına geçirilecek.