1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Olcan için çılgın rakam
Olcan için çılgın rakam

Olcan için çılgın rakam

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavili takımdan ayrılmak istediğini dile getiren Olcan Adın'a yeni sözleşme teklif etti ancak milli futbolcunun kararı yine değişmedi.

A+A-

Galatasaray ve Beşiktaş'ın ısrarlı bir şekilde transfer etmek istediği Olcan Adın için Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu resmen devreye girdi.

A Milli Takım'ın ABD kampının tamamlanmasının ardından bugün (4 Haziran Çarşamba) Olcan Adın ve menajeri Fazlı Özdemir ile bir araya gelen Hacıosmanoğlu, milli futbolcuya yeni sözleşme teklif etti. Olcan Adın'a takımda kalması yönünde teklifte bulunan Hacıosmanoğlu, milli futbolcunun sözleşmesinin de uzatılacağının sözünü verdi.

Hacıosmanoğlu'nun teklifinin ardından söz alan Olcan Adın ve menajer Fazlı Özdemir, bordo-mavili takımda kalmak istemediğini ve Galatasaray, Beşiktaş ve Rusya'dan gelen teklifleri değerlendirmek istediğini dile getirdi.

6 MİLYON AVROLUK BONSERVİS BEDELİ

Trabzonspor, Olcan Adın'ın bonservis bedelini de 6 milyon avro olarak belirledi. Olcan için talep edilen 6 milyon avroluk bonservis bedeli, Galatasaray Yönetimi tarafından 'Uçak mı alıyoruz" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. İşte Sporx.com farkıyla o yorum, tıklayın...

Kaynak: Sporx