1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Ölüme meydan okudular!
Ölüme meydan okudular!

Ölüme meydan okudular!

İş makinesine binen gelin-damat ölümü işte böyle hiçe saydı...

A+A-

Yalova'nın Altınova ilçesi Tavşanlı beldesinde, Serkan Çiçek ve Gülsüm Kılıç çifti, yük kaldırmakta kullanılan forklifti gelin arabası yaptı otoyola çıktı.İş makineleri kiralayan bir firmada çalışan damat, gelin arabası olarak forklifti seçince ortaya bu tehlikeli görüntüler çıktı. Forkliftin kepçesine binen ve otoyolda konvoy eşliğinde seyreden gelin-damat hem kendi hayatlarını hem de diğer sürücülerin hayatlarını hiçe saydı. Damatın belki de 'reklam ve pazarlama' yöntemi olarak düşündüğü bu seramoni neyseki bir faciaya dönüşmeden son buldu...FORKLİFT GELİN ARABASI OLDU...

Tavşanlı beldesinde iş makineleri kiralayan özel bir firmanın işletme müdürü olarak çalışan Serkan Çiçek ile Gülsüm Kılıç, nikah masasına oturmadan önce, forklifti 'gelin arabası' haline getirdi. Çift düğün salonuna giderken, forkliftin ön kanacalarına oturtulan bir koltuğun üzerinde yolculuk yaptı. Çifti bir iş makinesi üzerinde görenler gözlerine inanamadı.

Forklift düğününn yapılacağı yere doğru hareket etemeden önce basın mensuplarına açıklamada bulunan damat Serkan Çiçek, "Bizim ağırlığımızı ancak forklift kaldırır" dedi. Çiçek, "Şaka biryana kuzenlerim ve ağabeyimin bana yapmış oldukları bir sürprizdi. Gerçekten çok hoş. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

Bir basın mensubunun "dünya evine girerken normal bir araç mı yoksa forklift mi hayal ediyordunuz?" sorusu üzerine gelin Gülsüm Kılıç, "Normal bir araç hayal ediyorum. Bana da sürpriz oldu. Zor kabul ettirdiler ama sonuçta kabul ettim." diye konuştu.

Görenlerin ilgi odağı olan genç çift, forklift gelin arabasıyla şehir turu attıktan sonra düğünün yapılacağı Tavşanlı Kültür Merkezi'ne gitti.