1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Önce Bıçaklandı. Kaçarken Patlayıcı ve Silah yakalattı!
Önce Bıçaklandı. Kaçarken Patlayıcı ve Silah yakalattı!

Önce Bıçaklandı. Kaçarken Patlayıcı ve Silah yakalattı!

Polisten kaçmaya çalışırken Patlayıcı madde ve ruhsatsız tabanca yakalattı...

A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakın bir yerde, kendisini polise şikayet eden kişi tarafından bıçaklanan şahısın, kaçarken boş araziye attığı poşetten dinamit lokumlarının yapımında kullanılan patlayıcı madde ve ruhsatsız tabanca çıktı.

32 yaşındaki G.K., polis merkezine gidip aralarında husumet bulunan V.U. ve arkadaşı 34 yaşındaki H.G.'den şikayetçi oldu. G.K., iddiaya göre emniyet çıkışında kendisini bekleyen V.U. ve H.G. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönen olayda G.K., üzerindeki bıçakla V.U.'yu bacağından yaraladı. Kaçmaya çalışan G.K., olayı görerek peşinden koşan polisler tarafından havaya ateş edilerek yakalandı. Yaralanan V.U. ise gelen polisleri görünce elindeki poşeti çalılık alana attı. V.U., Çaycuma Devlet Hastanesi'ne götürülürken, polis çalılık alandaki poşeti buldu.

Poşetin içinden dinamit lokumlarının yapımında kullanılan patlayıcı madde ve ruhsatsız tabanca çıktı. Bomba imha uzmanının yaptığı incelemenin ardından patlayıcı madde ve tabancaya el konuldu. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.