1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Onu başkan yapacaklarmış!
Onu başkan yapacaklarmış!

Onu başkan yapacaklarmış!

Tam bir trajedi!

A+A-

Son haftalarda alınan üst üste yenilgiler sonrası, Trabzonspor Başkan yardımcısının sözleri görenleri şok etti.

 

Sadri Şener döneminde hayata geçirilmek istenen ve o dönemde düzenledikleri organizasyonlarda kulüp tarafından da maddi olarak desteklendiği iddia edilen Trabzon Fikir Kulübü, Sadri Şener döneminin sona ermesiyle beraber ortadan kaybolmuştu.

 

Trabzonspor camiasından beklediği desteği göremeyen oluşum, düzenledikleri organizasyonlarda 10 kişiyi bir araya toplayamazken, Sadri Şener döneminde de yöneticilik yapan, mevcut yönetimde de başkan yardımcılığı görevini yürüten Nevzat Aydın hakkında yaptığı paylaşım ve altına gelen yorumlar şaşkınlıkla karşılandı.

 

Trabzon Fikir Kulübü ‘nün “Nevzat Bey. Doğum gününüz kutlu olsun. Biliyorsun Seni Başkan Yaptıracağız.” Şeklinde paylaşıma Trabzonlu gazeteci Cevat Kol, ”Muharrem Usta’ya saygısızlıktır. Sizde bu saygısızlığa izin vermemelisiniz” şeklinde cevap verdi.

 

Muharrem Usta’nın yönetiminde başkan yardımcılığı görevini yürüten Nevzat Aydın, kendisini başkanlığa hazırladığını yapılan paylaşıma cevap vermek yerine Cevat Kol’a verdiği cevap ile gösterdi.

 

Trabzonsporlu taraftarlar, Nevzat Aydın’ın bu tavrından sonra kendisine tepki gösterirken, başkanlığı hayal bile etmesinin doğru olmadığını savundu.

 

İşte yaşanan o tartışma;