1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. "Onun hesabını siz verin"
"Onun hesabını siz verin"

"Onun hesabını siz verin"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Kastamonu mitinginde halka seslendi.Özellikle hedefinde MHP lideri Bahçeli vardı. “İmralı’ya ne söz verdin” diyen Bahçeli'ye cevaben, "Bahçeli, benim adım Tayyip Erdoğan. Ben hayatım boyunca, Rabbime hamdolsun, bu

A+A-

"BUNLAR CEMAAT DEĞİL ÖRGÜT"

Fethullah Gülen’e yönelik eleştirilerini de sürdüren Erdoğan, "Beni dinlediler; Cumhurbaşkanını, Genelkurmay Başkanımı, bakanlarımı, milletvekillerimi dinlediler. Bunlar cemaat değil, örgüt örgüt! Bunların yaptığından terör örgütünün ne farkı var? Bunlarda yalan var, takiyye var. ’Bir odadan geldim’ diyor ama şimdi Pensilvanya’da saltanat saraylarında yaşıyor. Milletten topladıkları himmetleri buralara harcadılar. Pensilvanya’daki zat çıktı; MHP, CHP ve BDP’ye destek verdi. -AK Parti’ye oy vermeyin- dedi. Kastamonu’da MHP’yi destekleme kararı aldılar" dedi.

"ŞANTAJ YAPIYORLAR"

Erdoğan, paralel yapının her kesimden insana şantaj yaptığını belirterek, "Metro Turizm’in sahibini tehdit etmişler. -Görüntüler, konuşma kayıtların var, yardım edeceksin- demişler. Bugün açıkladı. Gazetelerde haberler var. Sanatçılara, iş adamlarına hiç çekinmeden tuzak kuruyorlar" diye konuştu.