1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Onur bunları da açıklamalı!
Onur bunları da açıklamalı!

Onur bunları da açıklamalı!

Trabzonspor kaptanı için futbolcular ve yönetimden iki şok iddia geldi…

A+A-

 Trabzonspor kaptanı Onur Recep Kıvrak’la ilgili tartışmalara bir yenisi daha eklendi. trabzonhaber.com.tr,   o iddiaları açıklıyor:

‘KELLELERİNİ ALACAĞIM’

Kaptan Onur Süleyman Hurma tarafından kadro dışı bırakıldıktan sonra ‘Ağabeyimdir’ dediği Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu’nu telefonla arayarak kadro  dışı kaldığını Başkana iletti.

Başkan Hacıosmanoğlu Onur’a ‘ Sakin ol. Trabzon’a git. Sessiz ol. Pazartesi Trabzon’da olacağım. Konuşuruz’ cevabını verdi. Onur kamptan ayrılırken bazı sözler sarf etti. Trabzonsporlu olaya şahit olduğu ileri sürülen üç oyuncu bu sözleri teknik direktör ve sportif direktöre aktardı. Oyuncuların iddiasına göre Onur arkadaşlarına; ‘Taraftar arkamda. Göreceksiniz bunların üçünün de kellesini alacağım’ dedi. (İbrahim Hacıosmanoğlu, Süleyman Hurma, ŞotaArveladze)!

‘BANA KULÜP BUL’

Bu iddia ise Trabzonsporlu  bir yöneticinin ifadesi. Yönetici, ‘zamanı geldiğinde konuşacağım. Tespitlerimiz var’ diyerek şunları kısaca anlatıyor:

‘Onur taraftara oynadı yıllarca. Ama görünmeyen yüzünde başka düşünceler vardı. Hani diyorlar ya ‘Onuru satmak için kılıf hazırladılar’ diye! Hiç aslı atarı yok. Bize yapılmış bir iftira!  Tam aksine Onur geçen sezon bittiği gibi menajerine talimat vererek, İstanbul kulüpleri ile görüşmesini ve buradan ayrılmak istediğini söylemiştir. Ama inanın ki biz onu satmayacağız. Bizim hiç öyle bir planımız olmadı. Satmayacağımızı da görecek herkes’!

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.