1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Onur Kıvrak: Bırakmayı düşünüyorum
Onur Kıvrak: Bırakmayı düşünüyorum

Onur Kıvrak: Bırakmayı düşünüyorum

Canlı yayında açıkladı

A+A-

Trabzonspor'un tecrübeli kalecisi ve kaptanı Onur Kıvrak, Bein Sports'a açıklamalarda bulundu.

Onur kıvrak, şanssız kaybettikleri puanlara dikkat çekti ve bu durumu düzeltecek kaliteli kadroya sahip olduklarını ifade etti.

Onur Kıvrak'ın yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle:

“Şanssız maçlar kaybettik, ya da şanssız puanlar kaybettik. Eğer onları kaybetmeseydik o puanları vermeseydik bugün çok farklı bir yerde olacaktık. Puan tablosundaki yerimiz başka olacaktı. Evet çok iyi bir ekibimiz var, gerçekten kaliteli isimlerden kurulu bir takımız. Ama ben bunu çok küçük detaylara bağlıyorum. İşte o puan kayıpları, mağlup olduğumuz maçlar… Mağlup olduğumuz maçlarda en azından puan kazansaydık şimdi burada farklı şeyleri konuşuyorduk. Ama bunu en kısa zamanda düzeltmek bizim elimizde. Bunun da takım halinde bilincindeyiz. Düzeltmek için takım halinde çalışıyoruz”

Onur Recep Kıvrak, futbolu fazla sürdürmeyi düşünmediğini de belirterek şunları söyledi:

“İlk geldiğimde ne hissediyorsam şu anda da aynısını hissediyorum. İyi ki buraya gelmişim. Çok doğru bir camiaya gelmişim. 29 yaşındayım ama çok uzun yıllar oynamayı düşünmüyorum. Trabzonspor’da bırakmak istiyorum. Bıraktıktan sonra da burada yaşayabilirim neden olmasın. Rabbim nasip ederse olur. Benim kızım da Trabzonlu. Ben bilerek burada doğmasını istedim. İzmirliyim ama Trabzonluyum."