1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Onur Recep Kıvrak'tan Samimi Açıklamalar!
Onur Recep Kıvrak'tan Samimi Açıklamalar!

Onur Recep Kıvrak'tan Samimi Açıklamalar!

Onur: "Tolga Abi'nin Arkasında Beklemek Beni Rahatsız Etmez"...

A+A-

Trabzonspor ile olan sözleşmesini 5 yıl uzatan kaleci Onur Recep Kıvrak, Tolga abi'nin arkasında beklemenin kendisini kişisel olarak asla rahatsız etmeyeceğini belirterek, her kaleci gibi her futbolcu gibi oynamayı çok istediğini söyledi.

 


Trabzonspor ile olan sözleşmesini 5 yıl uzatan kaleci Onur Recep Kıvrak, Tolga abi'nin arkasında beklemenin kendisini kişisel olarak asla rahatsız etmeyeceğini belirterek, her kaleci gibi her futbolcu gibi oynamayı çok istediğini söyledi. Brezilyalı oyuncu Alanzinho ise zor geçmeyen bir sürçten sonra anlaşmaya vardıklarını söyledi.

 

Evinde kaldığı için çok mutlu olduğunu belirten genç kaleci, "Kendi evimde Trabzonspor'da kaldığım için çok mutluyum. Kendi evimdeyim. Televizyonda ve gazetelerde söylendiği gibi zor bir süreç değildi. Söylendiği gibi benim Trabzonspor ile yaptığım sözleşme de ne ek maddem var ne de başka bir şeyim var. Tamamen Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda görüştük. Tabii ki benim menfaatlerimde de hep yanımda oldular. Çok mutluyum. İmzamı attım Trabzonspor'da 5 yıl gibi uzun bir süre var önümde, en iyi şekilde değerlendirip Trabzonspor'a faydalı olmak için daha çok çalışmak istiyorum" dedi.

 

"Trabzonspor'da oynayan bir kaleciydim. Talihsiz bir sakatlık yaşadım" diyen Onur, "Önümdeki kaleci çok mükemmel bir insan, mükemmel bir abi. İyi bir kaleci. Onun arkasında beklemekten kişisel olarak asla bir rahatsızlığım yok. tabii ki de oynamak her kalecinin her futbolcunun hayalidir. Arkasında bekliyorum iyi maçlar oynuyor bana da şans geldiği zaman eskisi gibi alıp devam etmek istiyorum. Kadromuz yeni ve sabır gösterilmesi gerekiyor. İyi bir kadromuz var. 1-2 sene sonra inanılmaz bir kadro haline geleceğiz, çok kaliteli futbolcular var. Yetenekli arkadaşlarımız var. bu sene hedefimiz tabiki play-off, Allahın izniyle kalan maçlarımız kazanıp, lider Galatasaray ile aramızdaki puan farkını indirip play-off'da avantajlı hale gelebilmek için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

 


Onur Milli Takımla ilgili görüşlerini açıklayarak sözlerini şöyle tamamladı:

"Abdullah hoca çok kaliteli bir teknik adam, A Milli Takım herkes için fırsat bunu herkes çok iyi biliyor. Her Türk futbolcunun hayalidir, hedefidir bende gitmek için elimden geleni yapacağım. Hocam laik görürse çağıracak. İyi bir takım olacağımızı düşünüyorum"

 


ALANZİNHO: "TrabzonSPOR İLE ANLAŞMAM ZOR OLMADI"

Trabzonspor'un Brezilyalı oyuncusu Alanzinho, Zor geçmeyen bir süreçten sonra anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Ben hem menajerime hem de kulüp yetkililerine kalma yönündeki irademi defalarca tekrarlamıştım. Çünkü burada çok iyi deneyimlerle geçen 3 yılı geçirdim. Bu 3 yıldan sonra da benim için mantıklı olan burada kalmak ve devam etmekti. Kulüple ortak bir nokta bulunca anlaşma kaçınılmazdı. Benim burada kalmamdaki en büyük nedenlerden biri taraftarların gerek bana gerekse takım arkadaşlarıma gösterdiği ilgi oldu. Şu 3 sezonda şunu gördük, nereye gidersek gidelim. Bize daima destek veren sonuçlar ve durum nasıl olur ise olsun bizim yanımızda yer alan taraftar grubu gördüm. Gerek bana gerekse de takıma müthiş bir ilgileri var. Bunu bize hissettiriyorlar. Bütün bunları değerlendirdiğimde böyle bir atmosferde futbol oynamak benim için öncelikli olandı. Ben de bunu tercih ettim" şeklinde konuştu. - TRABZON