1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ‘Onur satılacak mı?’ sorusuna işte verdiği cevap!
‘Onur satılacak mı?’ sorusuna işte verdiği cevap!

‘Onur satılacak mı?’ sorusuna işte verdiği cevap!

İbrahim Hacıosmanoğlu net ve kararlı konuştu...

A+A-

 ‘YIPRATMAK  İÇİN SENARYO YAZIYORLAR’

Trabzonhaber.com.tr haber sitemizin  sorularını cevaplandıran Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Onur’un satılacağı şeklinde çıkan haberlerin kesinlikle  yalan olduğunu ifade ederek, ‘Bunlar Trabzon’da ki belli isimler. Amaçları taraftarı kışkırtmak. Bizi akıllarınca yıpratmak için senaryo yazıyorlar. Bunların geçmişte kimlere uşaklık ettiğini de herkes biliyor. Satılmış kalemlere taraftar itibar etmesin’ dedi.

‘KEYİF İÇİN BIRAKMADIK’

Onur’un yaptıkları ile ilgili olarak konuşmayacağını belirten Başkan Hacıosmanoğlu, ‘Kabahatler  affedilecek türden olsaydı kadro dışı bırakılmazdı. Hiyerarşik düzen herkes için geçerlidir. Kimse en kıymetli oyuncularından birini sahada dışında bırakmak istemez’ dedi.

‘SATMAYACAĞIM İÇİN ÜZÜLECEKLER’

Onur’u kesinlikle satmayacağının altını çizen İbrahim Hacıosmanoğlu, ‘Birileri bizi taraftarla karşı karşıya getirmek için Onur’u satmışız  havası estiriyor. O zavallı satılmışlar çok üzülecekler! Çünkü Onur’u satmayacağım. Gerekli görürsem sözleşmesi bitene kadar hem satmayacağım hem de affetmeyeceğim’ dedi.

‘AFFEDİLMESİ KENDİSİNE BAĞLI’

Onur’u affetme ihtimaliniz var mı diye sorduğumuz Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu; ‘Bu tamamen Onur’un davranışlarına, tutumuna bağlı olacak. Hiç kimse Trabzonspor’dan büyük değildir’ diye konuştu.

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.