1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ÖVDÜ VE ÖZELEŞTİRİ YAPTI ‘EN KALİTELİ KADRO BİZDE! ANCAK….!’
ÖVDÜ VE ÖZELEŞTİRİ YAPTI ‘EN KALİTELİ KADRO BİZDE! ANCAK….!’

ÖVDÜ VE ÖZELEŞTİRİ YAPTI ‘EN KALİTELİ KADRO BİZDE! ANCAK….!’

Trabzonspor Başkanı trabzonhaber.com.tr’ye özel açıklamalarda bulundu.

A+A-

 Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu yeni sezon öncesi takımı değerlendirdi. Geçen sezon kaliteli bir kadro oluşturduklarını ve bu sezon da nokta transferler ile güçlerine güç kattıklarını ileri süren Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ‘Herkes görüyor. Kadromuz aslında çok kaliteli oyunculardan oluşuyor’ dedi.

Zirve mücadelesi için bu kadronun yeterli olduğunu ve yarışı sonuna kadar kovalayacaklarına inandığını belirten Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu; ‘İddia ile söylüyorum. Ligin en iyi iki-üç kadrosundan birine sahibiz. Oyuncuları tek tek ele aldığınızda herkesin kendi takımında görmek isteyeceği isimler. Fakat geçen sezona başlarken yaşanan teknik adam kaynaklı talihsiz açıklamalar, suçlanan futbolcular derken ekip olamadık. Ardından gelen teknik adamımız hiçbir gayret sarf etmedi. Kendi özel işlerine yoğunlaştı. Futbolcular dava için birlik olamadı. Teknik adamlar ağabeylik yapamadı. Bu nedenle takım ruhunu yakalayamadık’ dedi.

Süleyman Hurma ve Şota ikilisinin oyuncular ile iyi bir diyalog süreci başlattığına işaret eden Hacıosmanoğlu; ‘Takım olma yolunda mesafeler aldık. Ben inanıyorum ki bir ay sonra kalitesine, takım ruhunu eklemiş bir ekip olarak liglerin korkulu rüyası olacağız. Hurma ve Şota ikilisine güvenim tam. Bu takım fırtınalar estirecek. Takım ruhunu yakalamak açısından Cumartesi Bursa maçından başlamak üzere taraftarımızın da oyuncularımıza, tribünleri doldurarak destek vermesini bekliyoruz’ diye konuştu.

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.