1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Özak, Sümer ve Hacısalihoğlu'na İsyan!
Özak, Sümer ve Hacısalihoğlu'na İsyan!

Özak, Sümer ve Hacısalihoğlu'na İsyan!

Trabzonspor kongresine doğru hareketlilik el altından devam ediyor...

A+A-

 Hekimoğlu’nun ‘Çatı Aday’ kızgınlığı… Trabzonspor kongresine doğru hareketlilik el altından devam ediyor. Faruk Özak, Özkan Sümer, Hayrettin Hacısalihoğlu önderliğinde ki ittifakın ‘çatı aday’ konusunda Muharrem Usta ismi üzerinde anlaşmaya varması ve bu isimlerle Muharrem Usta’nın el sıkışması en çok Celil Hekimoğlu’nu kızdırdı.

2013 yılında ki kongrede Muharrem Usta’nın asbaşkan adayı olarak o listeden seçime giren ve kaybedilen seçim sonrası Usta ile yollarını ayırarak, son bir yıldır ekip arkadaşları ile yeni kongre için delege bazında çalışmalar yapan Celil Hekimoğlu Aralık seçimlerinde kendi listesini yaparak başkanlığa aday olacağını açıklamıştı. Hekimoğlu’nun;  Özak, Sümer, Hacısalihoğlu ittifakının Muharrem Usta ismin de birleşmesine büyük kızgınlık göstererek yakın çevresine dert yandığı ve

‘Birbirlerini yiyorlar. Yine bir araya geliyorlar. İnsanları hür iradeleri ile baş başa bırakmıyorlar. Ne zaman kurtulacağız bunlardan’ dediği öğrenildi. Hekimoğlu’nun adaylık kararından vaz geçip geçmeyeceği ise bilinmiyor.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr