1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ÖZAK'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ
ÖZAK'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

ÖZAK'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Hayrettin Hacısalihoğlu'nu da eleştirdi...

A+A-

 Trabzonspor eski başkanı Nuri Albayrak yaklaşan Trabzonspor seçimleri öncesi Trabzonhaber.com.tr’ye konuştu. Trabzonspor delegesinin oyuna gelmemesi gerektiğine dikkat çeken Albayrak; ‘Yıkmayı düşündükleri  tüm yönetimler için aynı ifadeyi kullanıyorlar. Kulüp batmış, bitmiş falan filan. Bunlar sadece demogoji. Bunlar yalan. Bunlar oyuncaklarını geri almak gayreti. Bizim dönemde 19 milyon borç için aynı yaygarayı yaptılar. Sonra 270 milyon borç yapanı alkışladılar. Faruk Özak’a dikkat etmek gerek. Trabzonspor konusunda ihtiras sahibi. Çok tehlikeli. Kendisine biat etmeyen yönetimleri yok etme uğraşında. Trabzonspor delegesi bu oyuna gelmemeli’ dedi.

Nuri Albayrak sözlerine şöyle devam etti: ‘Hayrettin Hacısalihoğlu’nu da hayretle izliyorum. Kendisi demişti ki, ‘sayın Albayrak hakkını helal etsin. Bizim suçumuz yok. Bizi onun yönetimine karşı Faruk Özak  harekete geçirdi’! Peki şimdi nasıl oluyor da aynı Faruk’la yine kol kola giriyor. Adamlık bu mudur? Samimiyet bu mudur? Trabzonspor’u çok düşünüyorsa, neden M. Ali Yılmaz’la, Nuri Albayrak’la  ya da bir başkası ile kol kola giriyor? Bunlar tehlikeli bir yapı. Trabzonspor için hem de çok çok tahlikeli’

Kendisinin kimi destekleyeceği noktasında ki sorumuzu cevaplayan Trabzonspor eski başkanı Albayrak; ‘ oluşumları hele bir görelim. İlle Oflu olsun diye bir kuralım yok. Trabzonspor’u taşıyacak isimler olsun. Bizim için bu önemli. Ancak tek bir şey kafamda kesin. O da Faruk Özak’ın destek verdiği, vereceği bir adaya destek olmayacağım’ diye konuştu.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr