1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Özkan Sümer'den transfer açıklaması!
Özkan Sümer'den transfer açıklaması!

Özkan Sümer'den transfer açıklaması!

Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

A+A-

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Özkan Sümer, "İranlı stoper Hosseini, büyük bir olasılıkla kampa katılacak. Yarın gelecek, kulüple işlemleri sonuçlandıracak. Onun dışında temasımızın olduğu oyuncular var ama netleşen bir durum yok. Bakary Kone çok zayıf bir ihtimal. Ben oyuncuyu değerlendirecek değilim ama mevcut şartlarımızda çok zayıf bir ihtimal. İkinci bir stoper transfer etmek istiyoruz ama şu anda netlik kazanan bir durum yok" dedi.

Özkan Sümer'in diğer açıklamaları şu şekilde:

Şu anda merkez savunma oyuncularını tamamlamak istiyoruz. Daha sonra ileriye bir oyuncu almak için çalışıyoruz. İlerleyen zaman içerisinde takımın performansı etkili olur.

Burak Yılmaz bizim sözleşmeli bir futbolcumuz. Onu elden çıkarmak için bir tasarrufumuz yok. Bizim sözleşmeli oyuncumuz. Devamlılık konusunda teknik kadro onu onayladı. Sözleşmeleri oyuncu kalkıp da kulüpten habersiz oyuncu ile temas kurmaz.

Hugo Rodallega takımdan ayrılacak mı?

Ben Hugo Rodallega ile ilgili bir bilgiye sahip değilim. Bu konuda benim bir isteğim söz konusu değil, teknik kadro isteyecek. Şu ana kadar teknik kadro onu bırakmak istemiyor.

Kaleci Esteban da ihtiyaç dahilinde kampa katıldı.

Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı ile ilgili söylentiler dışında bir teklif yok. Biz onları ticari değil sportif olarak görüyoruz.