1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Paramız yok ki transfer yapalım
Paramız yok ki transfer yapalım

Paramız yok ki transfer yapalım

Trabzonspor Başkanı’nın “Neden transfer yapmıyorsunuz” sorusuna itirafta bulunarak, “Paramız yok ki transfer yapalım” cevabı kulübün yönetim şeklini de gözler önüne serdi.

A+A-

26 Mayıs 2013 tarihinde Trabzonspor genel kurul üyelerinin oylarıyla başkan seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu, yaptığı açıklamalarla şaşırtmaya devam ediyor. Görev süresince kendisine oy veren delegeleri de büyük hayal kırıklığına uğratan Bordo-Mavili kulübün başkanı, yaptığı son açıklamayla macera peşinde koştuğunu gözler önüne serdi. Kendisine yöneltilen “Neden transfer yapmıyorsunuz” sorusuna “Transferi parasızlıktan yapmadık” cevabını veren Hacıosmanoğlu, kulübün yönetim şeklini de ortaya koydu.

Trabzonspor Başkanı, “Elimizdeki oyuncular, ‘transfer yap’ baskılarına boyun eğilip alındı. Şimdi bu oyuncuları para verip göndermeye çalışıyoruz” diyerek de eski yönetimlere taş attı. Başkan’ın bu açıklamaları karşısında Bordo-Mavili taraftarlar da “Sen o koltuğa gelirken kulübün içinde bulunduğu durumu, tüm gelirlerin 2017’ye kadar temlikli olduğunu bilmiyor muydun? Madem paran yoktu, o zaman neden göreve geldin? Bordo-Mavili renklere gönül verenleri neden kandırdın” sorularını sordu.