1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Paykasa ile Havale
Paykasa ile Havale

Paykasa ile Havale

Paykasa ile Havale

A+A-

Paykasa kart dünyada oldukça yaygın kullanılırken, güvenli bir alışveriş sunduğu için artık ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Her geçen gün de bu kartın özelliklerini bilenler tarafından kullanım artmaktadır. Bunun nedeni ise Paykasa güvenli mi sorusuna kesinlikle cevap vermek gerekir. Bu kartın güvenilirliğini anlamak için tek kullanımlık bir kart olduğunu söylememiz yeterli olacaktır.

 

 

Bu kartı daha sonra kullanmayacağınızdan kartın bilgileri kopyalansa bile kesinlikle bir daha kullanılmayacağı için bu kartın bilgilerinin çalınması bir şey ifade etmeyecektir. Bu nedenle bu kartın güvenli olduğunu ve özellikle emin olmadığınız sitelerde alışveriş yapmanız gerektiğinde kullanabileceğiniz bir kart olarak öne çıkmaktadır.

 

 

Paykasa bozum işlemlerini ise bu kartı almak istediğiniz siteye girerek müşteri temsilcilerinden alacağınız bilgilerle kolaylıkla yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sitede canlı destek hattı üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri temsilcileri size en basit şekilde bu kartı nasıl alabileceğinizi öğretecektir. Önce size verecekleri hesap numarasına Euro kurunu da dikkate alarak istediğiniz kartın limiti kadar parayı yatırmanı-z gerekmektedir. Bunun için isterseniz ATM’den banka kartı ile olabileceği gibi kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden havale veya EFT ile de yapılabilmektedir. Bunun yanında bankadan, banka havalesi ile de bu parayı yatırabilirsiniz.

 

 

Paykasa bozdur işlemlerini devam ettirmek için tekrar siteye girerek müşteri hizmetleri temsilcisinin size tarif ettiği gibi bu kartın pin numarasını aldığınızda kart alma işlemlerini tamamlamış olursunuz.

 

 

Bundan sonra yapmanız gereken istediğiniz alışveriş sitesine girerek bu kartınızın limiti orantısında alışverişinizi yapmak olmalıdır. Bu kart ile isterseniz yurt içindeki sitelerde veya da isterseniz yurt dışındaki sitelerde bu kart ile alışveriş yapmanız mümkün olacaktır.

Bu kartı kullanabilmeniz için Paykasa satın al sitelerinden alacağınız bu kart ile isterseniz her türlü alışverişi yapmanız mümkün olduğu gibi, ayrıca bazı sitelerden kazançlarınızı da bu kart ile alabilmeniz mümkün olacaktır. İsterseniz bu sitelerde para yatırma işlemlerinizi de yapabilir ve para çekme işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bu kart vasıtasıyla aldığınız kazancı hemen kendi hesabınıza da bu kart ile aktarabilirsiniz.

 

 

Güvenli bir şekilde paykasa kart satın almak için https://www.paykasasatisi.com adresini ziyaret ediniz.