1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. PETKOVİÇ’TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR
PETKOVİÇ’TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

PETKOVİÇ’TEN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

Bordo-Mavililerin rakibi Lazio'nun Teknik Direktörü Petkoviç Trabzonspor maçı için açıklamalar yaptı. Trabzonspor'un son dönemde iyi olduğunu, bunun üstesinden gelip galip geleceklerini söyledi.

A+A-

UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda Trabzonspor’un 3 Ekim'de karşı karşıya geleceği İtalyan kulübü Lazio'nun teknik direktörü Vladimir Petkoviç’ten ilginç açıklamalar... Trabzonspor’un 2 yıl öncesine kadar mükemmel bir takım olduğunu belirten deneyimli teknik adam, "Geçen yıl bazı zorluklar yaşadılar, çünkü değişik antrenörlerle çalıştılar. Bu yıl ise yeni çalıştırıcıyla beraber iyi başladılar ve daha coşkulular ki bu da Trabzon'un karakteristik bir özelliğidir" dedi.

Petkoviç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tüm şehir, Trabzonspor için yaşıyor ve stadyuma akın ediyor. Hem bu nedenle hem de Samsunspor'la oynadığı maçı da gördükten sonra Trabzonspor karşısında oynamak epey zor olacak diyorum. Orta sahada Zokora, forvette Henrique gibi kaliteli ve değerli oyuncular var ama bizim takımımız da çok iyi ve onların hiçbirinden korkmuyoruz. Oraya sadece kazanmaya gidiyoruz."