1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. PKK çocukları böyle kullanıyor
PKK çocukları böyle kullanıyor

PKK çocukları böyle kullanıyor

Kurumaya başlayan kanlı bataklık, iyice alçaklaştı. Yeni terörist bulmakta zorlanan PKK'lı hainler bu kez çocuklara dadandı...

A+A-

Terör örgütü, kanlı amaçlarında çocukları da kullanıyor. Kara ve hava operasyonlarında terör örgütüne ait kamplar dağıtılırken teröristlerin dağ yaşamına ait ipucu veren fotoğraflar bulunuyor. FOTOĞRAFLAR HAKKARİ KIRSALINDA BULUNAN KAMPLARDAN

PKK'nın Hakkari kırsalında bulunan kamplarından birinde çekilen fotoğraflar da bunlardan sadece birkaçı. Fotoğraflardaki en dikkat çekici unsur ise çocuk teröristler.


TEHDİT EDİYORLAR


Henüz 13-14 yaşlarındaki çocukların silahlı görüntüleri PKK'nın çocukları istismar etme konusunda geldiği son noktayı gösteriyor. İstihbarat kaynakları, çocukların ailelerine tehdit ve baskı yapılarak dağa çıkarıldıklarını kaydediyor. Fotoğraflarda dikkat çeken başka bir unsur ise örgüt üyelerinin sahip olduğu silahlar.


AMERİKAN İŞİ SİLAH


M-16 marka Amerikan piyade tüfeği ilk dikkat çeken silahlardan. Bu silahların benzerleri Mardin'de geçtiğimiz günlerde ele geçirilmişti. Şırnak'ta da bir tarlada 88 suikast silahı bulunmuştu. 

Çarpıcı fotoğraflar Takvim gazetesinin manşetine taşındı. Örgüte alınan küçük bedenler birer ölüm makinasına dönüştürülüyor.

atug.jpg