1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. RABOTNİCKİ HOCASINDAN MAÇ SONU AÇIKLAMA
RABOTNİCKİ HOCASINDAN MAÇ SONU AÇIKLAMA

RABOTNİCKİ HOCASINDAN MAÇ SONU AÇIKLAMA

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanş mücadelesinde Trabzonspor, Makedon temsilcisi Rabotnicki ile karşı karşıya geldi.

A+A-

  90 dakikası 1-0 Trabzonspor'un üstünlüğü ile sona eren maçın uzatma dakikalarında Rabotnicki skoru 1-1'e getirdi ve uzatma dakikaları bu skorla sona erince Trabzonspor Avrupa Ligi'ne veda etti. Maçın ardından konuşan Rabotnicki takımı teknik direktörü İgor Angelovski, dikkat çeken açıklamalar yaptı.


Gelen soru üzerine takımın toplam değerinin 350 bin Euro olduğunu kaydeden Angelovski, "Ben kendi futbolcularımı tebrik ediyorum. 1-0 kaybederken yenilirken 10 oyuncuyla sürdürdük. Kazandık. Bunu da basit kazanma olarak değil, değerli oyuncular oldukları için ben kendilerinin önlerinden saygıdan eğiliyorum.


Biz yüreğimizle oynadık. Biz bunu halkımıza hediye ediyoruz. Çok zor bir karşılaşmaydı. Bizim çocuklar Makedonya futbol tarihinin en üst seviyesine ulaştılar. Trabzonspor çok iyiydi ama bizimkiler bunun üstünden geldiler.


Bizim bütçemiz ve bizim 350 bin Euro. Bizim stratejimiz genç oyuncuları yetiştirmek. Takımın toplam değeri 350 bin Euro. Bir senelik bütçemiz yıllık 350 bin Euro. Genç oyuncular ve onun için çok büyük mutluluk hissediyorum. Golü atan çocuk da 1995 doğumlu" dedi.