1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Resul Kalkan Hacıosmanoğlu’na övgüler yağdırdı…
Resul  Kalkan Hacıosmanoğlu’na övgüler yağdırdı…

Resul Kalkan Hacıosmanoğlu’na övgüler yağdırdı…

İşte detaylar...

A+A-

 Trabzonspor başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun listesinde yer alan ve Fransa’da iş adamlığı yapan Resul Kalkan trabzonhaber.com.tr ye bomba gibi açıklamalarda bulundu.

‘Borcun Altından Kalkarız’

İstanbul kulüplerinin borçlarının 900 milyon lira civarında olduğuna işaret eden Resul Kalkan;  ‘Bizim kulübümüzün borcu 397 milyon lira. Bu borcun altından kalkacağız. Kamuoyunda felaket tellallığı yapılması bilinçli ve kasıtlıdır. Korkulacak bir borcumuz yoktur’ dedi.

Neden Hacıosmanoğlu?

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun samimi ve yürekli bir Trabzonsporlu olduğunu hatırlatan Kalkan;

‘Bir önceki dönem başkanımız Aziz Yıldırım’a savcının istediği cezalar için; ‘Ne yaptı Aziz bey? Adam mı öldürdü’ şeklinde tepki verirken, bugünkü başkanımızın Fenerbahçe Stad’ın da meydan okuduğu günler unutulmamalı. Sayın Hacıosmanoğlu kendi camiasından eleştiriler alsa da şike davasında yıllardır tek başına savaştı. Ben onun Fenerbahçe stadı önünde meydan okuyuşunu, TFF mali kurulunda ders veren konuşmasını unutmadım. Unutamam da! Trabzonspor camiası top yekün bu cesur adamla birlikte tepki vermeyi becerebilseydi bugün durum çok daha farklı olurdu. Birileri Hacıosmanoğlu’nu sırf kendi çıkar ve egoları için sadece kamuoyu önüne atmayı görev edindi. Oysa Trabzonspor adına onun yüreğinden bir parça taşımayı düşünselerdi  kimse bu kulübün hakkını yiyemezdi’ dedi. 

trabzonhaber.com.tr