1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Revi'ye Gümrükçüoğlu Tepkisi!
Revi'ye Gümrükçüoğlu Tepkisi!

Revi'ye Gümrükçüoğlu Tepkisi!

Trabzonhaber.com.tr farkı ile...

A+A-

İL BAŞKANININ YANINDA HEDEF GÖSTERMİŞTİ!

Trabzon büyükşehir belediye başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu geçen hafta yaptığı basın toplantısında, Ortahisar, Akçaabat ve Yomra belediyelerini hedef göstererek bu bölgelerde yüksek katlı binalarla ilgili tepki vermişti! Gümrükçüoğlu’nun o açıklamayı yaptığı toplantıda Ak Parti İl Başkanı  Haydar Revi’de yer almış,  belediye başkanının  yanında oturmuştu! Gümrükçüoğlu, il başkanına rağmen , partinin diğer belediye başkanlarını kamuoyu önünde eleştirmekten çekinmemişti!

BAŞKANLAR REVİ’Yİ ARADI!

Büyük şehir belediye başkanının, partisine mensup diğer üç belediye başkanını toplum önüne atması söz konusu belediye başkanlarının tepkisine vesile oldu. Söz konusu belediye başkanlarının, bu açıklamalardan sonra Ak Parti il başkanı Haydar Revi’yi arayarak sitem ettikleri ve ‘ Siz il başkanımız olarak böyle bir açıklamaya neden müsaade ettiniz. Sayın başkan size rağmen bu eleştiriyi yapamaz. Zaten amaç eleştirmek değil. Bizimle sorunu var. İl başkanı olarak diğer belediye başkanlarınızın kamuoyu önünde hedefe konmasına müsaade etmemeliydiniz’  dedikleri öğrenildi.

‘İL BAŞKANI SIFATIMLA KATILMADIM’!

İlçe belediye başkanlarının bu çıkışı karşısında söz alan İl başkanı Haydar Revi ise; ‘Sayın başkanın açıklamalarını ben de yanlış buluyorum. Fakat ben o toplantıya il başkanı sıfatımla katılmadım. Genel müdürü olduğum şirketim adına iştirak etmiştim’ cevabı verdi. Revi’nin bu mazereti de geçerli görülmedi.


Trabzonhaber.com.tr(Özel haber)