1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Rıdvan Dilmen Erdoğan'dan öyle bir şey istedi ki!
Rıdvan Dilmen Erdoğan'dan öyle bir şey istedi ki!

Rıdvan Dilmen Erdoğan'dan öyle bir şey istedi ki!

Rıdvan Dilmen Erdoğan'dan öyle bir şey istedi ki!

A+A-

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinin önündeki Demokrasi Nöbeti'nde ilginç bir çağrıda bulundu.

 

Sanat ve spor camiasından tanınmış isimler, FETÖ'nün darbe girişimini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı'da protesto eden vatandaşlara destek verdi.

 

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Sayın Cumhurbaşkanımızdan bir ricam olacak. Bence ülkemizin de buna ihtiyacı var. Boğaziçi Köprüsü'nün adının, Şehitler Köprüsü olarak değişip tarihe geçmesini rica ediyorum." ifadesini kullandı.

 

"BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ, ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ OLSUN"

 

Eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen de 1980 yılında darbe gören bir ülke vatandaşı olarak, bir daha darbeler olmaması için dua ettiğini dile getirerek, "Büyük liderimiz Cumhurbaşkanımız önderliğinde, özellikle vatandaşlarımızın katkısıyla çok şükürler olsun ki çocuklarım görmedi en azından. Allah torunlarımıza da göstermesin. Sayın Cumhurbaşkanımızdan bir ricam olacak. Bence ülkemizin de buna ihtiyacı var. Boğaziçi Köprüsü'nün adının, Şehitler Köprüsü olarak değişip tarihe geçmesini rica ediyorum." ifadesini kullandı.